Trocha čísel za rok 2017

V roce 2017 se udála jedna velká změna, která ve větší míře ovlivnila počet členů v katalogu. Tou změnou bylo zpoplatnění členství, které mělo za důsledek snížení počtu členů z cca 600 na pouhých 30. K dnešnímu dni můžeme nabídnout 60 kvalitních copywriterů.

Zobrazit celý článek

Krůčky ke copywritingu

Každý z Vás, kdo tento text čte, mi možná nebude věřit, ale nejtěžší práce, kterou může copywriter dostat, je psát o copywritingu. A nyní věta, za kterou mě moji copywriterští kolegové uškrtí. Copywriterem se může stát prakticky každý! I já jsem se k němu dostal čistě náhodou, a nezabránily mi v tom ale trojky ze slohu, které jsem na základní škole dostával. Chudák paní učitelka, co je po mě musela číst. Nejen, že byly děsně naškrábané, ale ty hrubki!

Zobrazit celý článek

Pozor změna - zpoplatněný katalog profesionálů

Prosím o pozornost, blíží se velká změna. Od 1.8.2017 se stáváme katalogem copywriterů, v němž bude členství zpoplatněno. Co to pro Vás znamená? Než nastane tento den můžete náš systém využívat stále zdarma tak, jako doposud. Pokud budete chtít být členem katalogu i po 1.8., musíte si zvolit jeden z tarifů.

Zobrazit celý článek

Jak na texty: Od průzkumu tématu, až po samotné odevzdání práce

Začínáte s prací copywritera? Hledáte ověřený postup, jak sepsat a odevzdat kvalitní článek, který bude vaší vizitkou? Inspirujte se tímto článkem, který vám ukáže podrobný postup od získání zakázky až po samotné odevzdání dokončené práce.

Zobrazit celý článek

VIP účet a jeho výhody

Pod VIP účtem za 499 Kč máte hned několik výhod před ostatními. Na Vaší profilové stránce nebudeme zobrazovat ostatní doporučené copywritery. Zveřejníme Vaše kontaktní údaje (telefon, e-mail) zájemci o Vaši práci se nebudou muset u nás registrovat a budou Vás moci oslovovat přímo. VIP uživatelé dostávají upozornění na novou veřejnou poptávku ihned po jejim vložení, ostatní k ní mají přístup až po 24h.

  • zveřejněné kontaktní údaje - rychlejší komunikace
  • bez doporučených copywriterů na profilové stránce
  • u veřejných poptávek jste ihned informování
  • jen za 499 Kč / 365 dní (méně než 2Kč za den)

Zobrazit celý článek

Viditelnost copywritera v katalogu

To jestli bude copywriter viděn v katalogu z velké části závisí na něm samotném. Každý máte v nastavení svého profilu možnost pro nastavení dostupnosti pro příjem poptávek. Pokud si nastavíte, že nejste dostupní nebudete zároveň vidět v katalogu!

Zobrazit celý článek

Nový kabát pro copywritery!

A je to tady! Spustil jsem novou podobu serveru www.copywriteri.cz a kdo vlastně jsem?

Zobrazit celý článek