Síla slov je fascinující.
Pojďme v lidech vyvolat sympatie k vaší značce. Probuďme v nich potřebné nadšení dozvědět se o vás víc. Motivujme je k nákupu nebo podpoře toho, co děláte.

JSEM TU PRO VÁS, POKUD POTŘEBUJETE

  • Texty na webové stránky/e-shop Čtivé, hravé, informačně přínosné a upřímné. Takové musí být texty na vašem webu, mají-li přilákat lidi, které potřebujete. Ráda pro vás otextuji produkty, stránku O nás nebo rovnou celý web/e-shop.
  • Vybudovat blog Jsou to sice dlouhodobé námluvy, ale fungují. Inspirujte své čtenáře, motivujte je, pomáhejte jim a časem je proměníte v zákazníky. Pomohu vám postavit blog od základů a naplnit jej kvalitním obsahem.
  • Copy facelift Nač hned kopat do základů? Kompletně nové texty stojí více času i peněz. A možná právě to nepotřebujete. Podívám se na váš web očima zákazníka a zjistím, zda potřebují jen drobný facelift nebo radikální změnu.
  • Efektivní mikrocopy Všichni jsme o něm někdy slyšeli, ale málokdo z nás jej viděl na vlastní oči. Přitom má microcopy sílu tisíců slov. Motivujte zákazníky k odběru newsletteru či předplatného. Řekněte jim to jinak než ostatní a lidé vás budou milovat ♥
PROČ SPOLUPRACOVAT

  • přes 3 roky zkušeností v copysvětě
  • svižná komunikace, schopnost psát o citlivých tématech, chuť poznat oblast vašeho podnikání do hloubky
  • desítky spokojených zákazníků, kteří se vracejí
  • přátelím se s: HTML, SEO, Wordpressem, Adobe Photoshopem, Collabimem, Google Analytics, Slackem, Trellem a Atomem
KDO JE LIDMILA

Jsem copywriterka, redaktorka a fotografka.
Když odložím klávesnici, proměním se ve vášnivou cestovatelku, hráčku bowlingu nebo kavárenského povaleče. Nikdy jsem nebyla knihomol, ale úspěšně to doháním skrze audioknihy a podcasty kolegů z oboru.

Na své práci nejvíce miluji drive svých klientů a jejich skvělé projekty. Díky tomu jsem měla možnost zamilovat se do zdánlivě nepochopitelného světa sběratelských tenisek či řezaných květin.

mladá stará – 16.11.2018 14:18

S Lídou je radost spolupracovat. A co je moc důležité – dodržuje termíny. Tak se s ní rychle domluvte, než to udělají jiní.

Martin Frank, Gallerivo – 16.11.2018 10:44

Pracoval jsem již se spoustou copywriterů, ale ještě jsem se nesetkal s tak profesionálním přístupem. Lída přesně věděla na co se zeptat, aby mohla připravit texty v co nejlepší kvalitě. Termín dodání přesně splnila. Za mě určitě doporučuji.

Ondřej Bajer – 23.10.2018 20:59

Svými texty Lída pomohla mnoha našim zákazníkům, kteří si lámají hlavu s výběrem na našem e-shopu. Dokázala si vyhledat relevantní zdroje a pracovat s nimi. Hledáte-li copywritera, který je komunikativní, zajímavá se o vaší cílovou skupinu a kontext, tak ji vřele doporučuji.

Daniel Hanuš – 23.10.2018 20:59

Lída nám pomohla postavit projekt na nohy, zvládla napsat kvanta obsahu a přitom nedělat kompromisy na kvalitě (a také respektovat mé, někdy až příliš konkrétní, požadavky). Hledáte-li pečlivého, talentovaného a spolehlivého copywritera, rozhodně ji mohu doporučit.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 400 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 400 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: