Píšu každý všední den, aby mé dny byly nevšední.

V jednoduchosti je krása. Nabízím smysluplnou tvůrčí energii každému, kdo požaduje kvalitu namísto kvantity a texty, které vás donutí číst do posledního dechu.

Dejte mi čas – a já vám dám věty, které hledáte.

Nikol Pavlíčková, šéfredaktorka magazínu INCONCEPT:
"S Vendulkou spolupracujeme již několik měsíců. Velmi se osvěčila, plní své povinnosti svědomitě, pracuje samostatně, je pečlivá a zodpovědná. K článkům nemívám výhrady, naopak, vždy mě těší její nápady a originalita." 

Z prvního rande naslepo s Kreativitou vznikla láska. A z našeho dlouhodobého vztahu pramení zkušenosti:
  • PR články ke snídani
  • tištěné magazíny (Rezidence, Villa Journal, Rock & Pop) k odpolední kávě
  • tvůrčí psaní ke sklence dobrého vína
  • blogování pro radost z bytí
  • reklamní blogy pro zvědavé klienty
  • tvorba popisků pro přeplněné eshopy
  • newslettery před spaním, které nedají spát
  • recenze k poučení a správnému výběru
  • individuální a milá komunikace 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
A protože mám práci snů, která mě naplňuje, nedělám: 
  • texty, které mě zkrátka nebaví
Mé služby využili třeba parťáci jménem: BIANO, PIERCINGATE, INCONCEPT, KOUTEK PRO ŽENY, ESORIA, RF HOBBY, JIRKONT, ZENUO, GB DESIGN, SMARTIM, COVE, BIOALIS, SPOJUJENÁSJÓGA, WONDERFUL a mnoho dalších. 

Chcete rozšířit můj seznam? Zeptejte se mě na reference. 

Josef Portrusil – 03.06.2019 17:38

Slečnu Vendulku jsem zvolil dle referencí a svého rozhodnutí nelituji. Má kvalitní texty, dodrží termíny a spolupráce s ní naprosto v pohodě. Jasně pochopila co potřebuji a dle potřeb tvořila a to, co vytvořila, tak přesně to jsem potřeboval pro svůj web;) Takže slečnu Vendy můžu opravdu doporučit.

Karel Štaubert – 21.05.2019 19:45

S prací a texty slečny Jelínkové jsme nadmíru spokojeni. Ihned po zadání tématu se chopila psaní a její práce byla více než vynikající. Její odborně a přitom pro laika srozumitelně napsané texty nás opravdu mile překvapily a hlavně nadchly. Slečna Jelínková je všestranná copywriterka/textařka, která si dovede poradit s různými obory, což nám také dokázala. Zkrátka je to člověk na svém místě, který promptně dokáže reagovat na zadaná témata a v krátkém časovém úseku vyhovět klientovi. Těšíme se na její další texty a její budeme s klidem doporučovat dál. Přejeme mnoho úspěchů a hlavně stejně skvělých nápadů při psaní textů.

Ladislav Marek – 17.05.2019 11:35

S paní Vendulkou Jelínkovou spolupracujeme už více jak půl roku. Jsme s ní velice spokojeni, vždy dodá vše v čas a kvalitně napsané. Píše nám firemní blog a vždy napíše aktuální a věcná témata, k našemu podnikání. Za naši firmu mohu jen doporučit.

Ladislav Pípal – 08.02.2019 10:19

S popisy produktů od paní Jelínkové jsme velice spokojeni, i přes relativně "pikantí" sortiment si poradila úžasně! Velice oceňujeme její spolehlivost, samostatnost a bezproblémovou komunikaci - přesně člověk, kterého potřebujete pro váš business! Děkujeme a velice rádi budeme ve spolupráci dále pokračovat.

Marko Brdarski – 29.01.2019 14:30

Vendulka dokáže vykouzlit skvělé marketingové texty a napsat úžasné články. Má smysl pro humor a je kreativní osoba, se kterou se skvěle spolupracuje. Velký zázrak je, že dokáže dodržet termíny, což je kvalita, která se u tvůrčích povolaní zřídka objevuje. Naši spolupráce je radost.

Zuzana Ptáčková – 03.10.2018 10:12

S texty od Venduly jsem spokojená – jsou kvalitní, odpovídají zadání a jsou vždy odevzdané včas. Pokud bylo potřeba něco doladit, nikdy nebyl problém. Zadávám texty pro různé spektrum klientů, které zahrnuje témata spadající pod zabezpečení, podlahy, domácí potřeby nebo luxusní povlečení a vždy si s danou oblastí dobře poradila.

Robin Holešínský – 12.09.2018 10:53

Slečna Vendula je zodpovědná, dodržuje termíny a především odvádí kvalitní práci. Vlastníme eshop, kde je potřeba zaujat spíše emočně laděným popisek a to splní vždy dokonale. Doporučuji!

Tereza Pavelková – 09.09.2018 16:42

S Vendulkou se spolupracuje skvěle, určitě doporučuji. Komunikuje obratem, článek doladí vždy dle našich představ.

Tomáš Kropáček tomas.kropacek@jirkont.cz – 04.09.2018 09:40

S Vendulkou jsme během poměrně krátké doby vystřídali několik témat textů z různých oblastí. S kvalitou textů jsme vždy spokojeni. Mnohem více však oceňuji její komunikaci a přístup. Je k nezaplacení, když víte, že se na někoho můžete spolehnout. Vendulka plní dohodnuté termíny a společně často řešíme i zpětnou vazbu, která obě strany posouvá o kus dál. Doporučuji!

Janina Michalova – 15.08.2018 11:00

Delší dobu jsme hledali někoho spolehlivého, kdo by nám příležitostně vytvářel tematické články na náš web. Našli jsme! Nevšední texty, které dokážou čtenáře zaujmout. S Vendulkou spolupracujeme přibližně půl roku a jsme maximálně spokojení :)

Marek Míka – 28.03.2018 09:49

S dodávanými texty od Vendulky jsem maximálně spokojený. Zasílá je vždy včas, v předem domluveném rozsahu i kvalitě. Ideální volba pro dlouhodobou spolupráci.

p. Kroupa – 02.03.2018 18:47

Není vůbec jednoduché najít kvalitního a přitom spolehlivého textaře. Pro mě osobně je zcela klíčové férové jednání. Když jsem Vendulku oslovil, první, co jsem zmínil, bylo právě to, zda si je sama sebou jistá v tom, že mi v tomto dokáže vyjít vstříc. Dnes, po určité době spolupráce si dovolím tvrdit, že jsem potkal velice málo takto vstřícných a slušných lidí, kteří si váží svého klienta a dokáží se přispůsobit i náročnějším požadavkům. Kvalita práce byla vždy také výbrná výborná, navíc jsem dostával podněty, jak vylepšit určité věci v oblasti svého podnikání, nejen co se textů týká. Těším se na další spolupráci.

Zdeněk Dvořák – 09.01.2018 13:10

S Vendulou spolupracujeme na několika projektech a oceňujeme rychlost i schopnost se orientovat v běžících procesech.

Tomáš Procházka – 08.01.2018 12:38

S Vendulkou spolupracujeme několik měsíců a práci vždy odevzdává včas a v perfektní kvalitě. Určitě její služby doporučuji.

Petra Pokorná – 02.01.2018 09:34

Potřebovala jsem napsat text o sobě na mé webové stránky a sháněla někoho, kdo by mi s článkem za rozumnou cenu a rychle pomohl. Na doporučení kamarádky jsem dostala kontakt na paní Jelínkovou, která mě velmi mile překvapila. Nejenže byl článek do druhého dne hotov, ale byl i přesně podle mých představ. Jsem ráda, že mám teď někoho, na koho se příště můžu obrátit a nemusím sama nad článkem dva dny bez úspěchu přemýšlet.

Jan Mejsnar – 27.10.2017 10:54

S paní Jelínkovou spolupracujeme dlouhodobě a jsme velice spokojení. Je schopna napsat jak čtivý popisek kategorie, tak velmi kvalitní články do magazínu. Je spolehlivá, rychlá, flexibilní a co je také velmi důležité, dodržuje termíny a je bezproblémová v komunikaci. Velmi dobrá kvalita odevzdané práce za příznivou cenu.

Ondřej Smolek – 12.10.2017 22:38

Najít dnes dobrého textaře není jednoduché. Často jde o kombinaci extrémně drahé služby, která má do kvalitně odvedené práce hodně daleko. Vendula Jelínková je proto malým zázrakem. Ceny jsou zcela v pořádku, ale mnohem důležitější je pro nás její snaha nad věcmi skutečně přemýšlet. Toho si opravdu nesmírně vážíme a věříme, že další projekty tuto spokojenost ještě prohloubí.

Veronika Píšová – 30.03.2017 13:31

Naše spolupráce teprve začíná, ale moc náš potěšilo rychlé a kvalitní zpracování navrženého tématu a projevená vlastní iniciativa.

19.03.2017 22:08

Spolupráce s paní Jelínkovou je perfektní. Vždy dodrží domluvené termíny, pracuje samostatně, precizně a rychle. Rozhodně doporučuji!

Andrea Koutňáková – 14.03.2017 08:07

S paní Jelínkovou jsme plně spokojeni. Perfektní domluva, důraz na včasné dodání, preciznost. Děkujeme !

10.03.2017 00:15

Dobra komunikace, vcasne dodani. Vyborne odvedena prace. Za me 100% doporucuji

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: