V jednoduchosti je krása. Nabízím smysluplnou tvůrčí energii každému, kdo požaduje kvalitu namísto kvantity a texty, které vás donutí číst do posledního dechu.

Preferuji dlouhodobou spolupráci. Mou prioritou je spokojený klient a dělat práci s radostí. 

Nikol Pavlíčková, šéfredaktorka magazínu INCONCEPT:
"S Vendulkou spolupracujeme již několik měsíců. Velmi se osvěčila, plní své povinnosti svědomitě, pracuje samostatně, je pečlivá a zodpovědná. K článkům nemívám výhrady, naopak, vždy mě těší její nápady a originalita." 

Zkušenosti:
 • tištěná média: Rezidence, Villa Journal, Rock & Pop, Helpmusic 
 • tvůrčí psaní 
 • reklamní blogy 
 • tvorba webového obsahu 
 • recenze
 • PR články
 • komunikace
 • obchodní dovednosti 
Nedělám: 
 • analýzu klíčových slov
 • odborné texty
 • texty, které mě nebaví
Přečtěte si ukázky mých prací:

Marek Míka – 28.03.2018 09:49

S dodávanými texty od Vendulky jsem maximálně spokojený. Zasílá je vždy včas, v předem domluveném rozsahu i kvalitě. Ideální volba pro dlouhodobou spolupráci.

p. Kroupa – 02.03.2018 18:47

Není vůbec jednoduché najít kvalitního a přitom spolehlivého textaře. Pro mě osobně je zcela klíčové férové jednání. Když jsem Vendulku oslovil, první, co jsem zmínil, bylo právě to, zda si je sama sebou jistá v tom, že mi v tomto dokáže vyjít vstříc. Dnes, po určité době spolupráce si dovolím tvrdit, že jsem potkal velice málo takto vstřícných a slušných lidí, kteří si váží svého klienta a dokáží se přispůsobit i náročnějším požadavkům. Kvalita práce byla vždy také výbrná výborná, navíc jsem dostával podněty, jak vylepšit určité věci v oblasti svého podnikání, nejen co se textů týká. Těším se na další spolupráci.

Zdeněk Dvořák – 09.01.2018 13:10

S Vendulou spolupracujeme na několika projektech a oceňujeme rychlost i schopnost se orientovat v běžících procesech.

Tomáš Procházka – 08.01.2018 12:38

S Vendulkou spolupracujeme několik měsíců a práci vždy odevzdává včas a v perfektní kvalitě. Určitě její služby doporučuji.

Petra Pokorná – 02.01.2018 09:34

Potřebovala jsem napsat text o sobě na mé webové stránky a sháněla někoho, kdo by mi s článkem za rozumnou cenu a rychle pomohl. Na doporučení kamarádky jsem dostala kontakt na paní Jelínkovou, která mě velmi mile překvapila. Nejenže byl článek do druhého dne hotov, ale byl i přesně podle mých představ. Jsem ráda, že mám teď někoho, na koho se příště můžu obrátit a nemusím sama nad článkem dva dny bez úspěchu přemýšlet.

Jan Mejsnar – 27.10.2017 10:54

S paní Jelínkovou spolupracujeme dlouhodobě a jsme velice spokojení. Je schopna napsat jak čtivý popisek kategorie, tak velmi kvalitní články do magazínu. Je spolehlivá, rychlá, flexibilní a co je také velmi důležité, dodržuje termíny a je bezproblémová v komunikaci. Velmi dobrá kvalita odevzdané práce za příznivou cenu.

Ondřej Smolek – 12.10.2017 22:38

Najít dnes dobrého textaře není jednoduché. Často jde o kombinaci extrémně drahé služby, která má do kvalitně odvedené práce hodně daleko. Vendula Jelínková je proto malým zázrakem. Ceny jsou zcela v pořádku, ale mnohem důležitější je pro nás její snaha nad věcmi skutečně přemýšlet. Toho si opravdu nesmírně vážíme a věříme, že další projekty tuto spokojenost ještě prohloubí.

Veronika Píšová – 30.03.2017 13:31

Naše spolupráce teprve začíná, ale moc náš potěšilo rychlé a kvalitní zpracování navrženého tématu a projevená vlastní iniciativa.

19.03.2017 22:08

Spolupráce s paní Jelínkovou je perfektní. Vždy dodrží domluvené termíny, pracuje samostatně, precizně a rychle. Rozhodně doporučuji!

Andrea Koutňáková – 14.03.2017 08:07

S paní Jelínkovou jsme plně spokojeni. Perfektní domluva, důraz na včasné dodání, preciznost. Děkujeme !

10.03.2017 00:15

Dobra komunikace, vcasne dodani. Vyborne odvedena prace. Za me 100% doporucuji

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 250 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 250 Kč / 1NS.