Copywriting, co fakt píše!

        • Chytlavý obsah na webovky
        • Kvalitní články se znalostí tématu
        • Zábavné newslettery
        • PR články
        • Popisky k produktům

... a to vše s ohledem na SEO!

Copywriting mě baví!

Těším se na každé nové zadání. Jsem nadšenec, kterého zaujme i nový model dveřních pantů. Ráda poznávám neznámé a zdokonaluji se ve svých přednostech. Povahou jsem kliďas a miluju knížky.

Tohle jsou mí parťáci!

        • Canva
        • Mailchimp
        • Wordpress
        • Instagram
        • Facebook

Bude zde i Vaše jméno?

Očekávám zpětnou vazbu a...
Spolehlivost! Svých klientů si velice vážím. Na oplátku ale očekávám totéž já od nich. Chci spolupracovat s lidmi, kteří mají jasnou představu a nebojí se vyjádřit svůj názor či nesouhlas. Zpětná vazba je důležitá pro obě strany. Máte-li konstruktivní kritiku k mým textům, sem s ní! Kritika neznamená znehodnocení textů nebo moji nejistotu. Naopak. Mojí jistotou je vaše spokojenost!

Iveta Močilánová – 11.12.2019 08:29

Potřebovala jsem otextovat své webové stránky o módě. Spolupráce s Terkou byla hned od začátku velmi dobrá. Terka svou tvorbou textů splnila všechny požadavky a navíc je dodala s předstihem. S texty jsem nad míru spokojená a rozhodně Terku doporučuji!

Kateřina Kopáčková – 04.11.2019 15:12

Terka mi pomohla s realizací mého projektu. S naprostou důvěrou jsem jí vložila do rukou osud mého e-shopu a dopadlo to na výbornou. Pokud hledáte člověka, který se Vašemu projektu bude věnovat na sto procent, člověka, který je zodpovědný a originální, určitě se obraťte na Terku. Je to ta nejlepší volba!

Lukáš Benzl – 01.06.2019 21:05

Spolupráce s Terkou je jedním slovem skvělá. I složitější témata dokáže uchopit velmi zajímavě a čtivě. Umí nad texty přemýšlet. To vše v kombinaci s její spolehlivostí je důvodem, proč ji s klidným svědomím doporučím každému, kdo hledá copywriterku na úrovni.

Lukáš Hovorka – 27.05.2019 19:10

Se slečnou Terkou jsme se seznámili přes server, na kterém jsem hledal dodavatele pro nový pánský online magazín. Z asi 10 kandidátů jsem vybral dva, včetně Terky. Byla (a stále je) člověkem, na kterého se mohu profesně spolehnout, pozitivně přijímá mou zpětnou vazbu a ochotně nabízí svou pomoc při vedení magazínu. Jako CW mohu spolupráci s ní jen doporučit.

Radim Chromeček – 27.05.2019 12:12

Za e-shop vip-pradlo.cz musím uvést, že s Terkou se nám velmi dobře spolupracuje. Na základě stručného zadání za pár dnů dostávám článek, kdy jako zadavatel dostávám pocit, jako by jej nepsal externista, ale kolega, který dané problematice velmi dobře rozumí. Lehký, ale výstižný projev, skladba slov a sestavení celého článku je na velmi vysoké úrovni. Články se čtou jedním dechem, což těší i návštěvníky našich webů.

Moderní Gentlemani – 06.05.2019 19:55

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 400 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 400 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: