• Chytlavý obsah na webovky, žádný balast
       • Kvalitní články se znalostí tématu, žádné bludy
       • Zábavné newslettery, žádné spamy
       • PR články, co prodávají

Jsem vášnivá osoba a psaní textů je můj život
Baví mě to a těším se na každé nové zadání. Podmínkou je zajímavé téma, co mě chytí u srdíčka. Jenže! Já jsem nadšenec, kterého zaujme i nový model dveřních pantů. Ráda poznávám neznámé a zdokonaluji se ve svých přednostech. Povahou jsem kliďas a miluju knížky.

V tomhle se na tuty vyznám

       • Chovatelství zvířat - že jsem jich už měla!
       • Počítače, grafika, technika - vystudovala jsem to
       • Etiketa - kdo ji nezná, jako by neexistoval
       • Homeopatie - všechno zkouším na sobě
       • Fotografování - je to můj koníček a mám v tom prostě přehled
       • Móda, bydlení - načerpala jsem zkušenosti ze zakázek
       • Životní styl - stále hledám zlepšováky a vlastní vychytávky

Bude zde i Vaše jméno?

Očekávám zpětnou vazbu a...
Spolehlivost! Svých klientů si velice vážím. Na oplátku ale očekávám totéž já od nich. Chci spolupracovat s lidmi, kteří mají jasnou představu a nebojí se vyjádřit svůj názor či nesouhlas. Zpětná vazba je důležitá pro obě strany. Máte-li konstruktivní kritiku k mým textům, sem s ní! Kritika neznamená znehodnocení textů nebo moji nejistotu. Naopak. Mojí jistotou je vaše spokojenost!

Lukáš Benzl – 01.06.2019 21:05

Spolupráce s Terkou je jedním slovem skvělá. I složitější témata dokáže uchopit velmi zajímavě a čtivě. Umí nad texty přemýšlet. To vše v kombinaci s její spolehlivostí je důvodem, proč ji s klidným svědomím doporučím každému, kdo hledá copywriterku na úrovni.

Lukáš Hovorka – 27.05.2019 19:10

Se slečnou Terkou jsme se seznámili přes server, na kterém jsem hledal dodavatele pro nový pánský online magazín. Z asi 10 kandidátů jsem vybral dva, včetně Terky. Byla (a stále je) člověkem, na kterého se mohu profesně spolehnout, pozitivně přijímá mou zpětnou vazbu a ochotně nabízí svou pomoc při vedení magazínu. Jako CW mohu spolupráci s ní jen doporučit.

Radim Chromeček – 27.05.2019 12:12

Za e-shop vip-pradlo.cz musím uvést, že s Terkou se nám velmi dobře spolupracuje. Na základě stručného zadání za pár dnů dostávám článek, kdy jako zadavatel dostávám pocit, jako by jej nepsal externista, ale kolega, který dané problematice velmi dobře rozumí. Lehký, ale výstižný projev, skladba slov a sestavení celého článku je na velmi vysoké úrovni. Články se čtou jedním dechem, což těší i návštěvníky našich webů.

Moderní Gentlemani – 06.05.2019 19:55

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 400 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 400 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: