Potřebujete spolehlivého človíčka pro dlouhodobou spolupráci? Máte parádní webovky, ale potřebují otextovat? Chcete kvalitní články na pravidelné bázi? Proto jsem tu já!Pro koho píšu?
Podívejte se na web
moderni-gentlemani.cz. Kupa článků je neustále obohacována o nové kousky! Líbí se vám moje tvorba? Tak se mi neváhejte ozvat!


A abych neskončila jenom tady. Mám několik spokojených klientů, mezi něž patří firma Glaceo s. r. o., Fantasy Italia s. r. o., Kupi Magazín, který můžete pravidelně sledovat na Seznamu, nebo pan Lukáš Hovorka, zakladatel výše zmíněného projektu. Kdo jsem?
Vášnivá autorka textů! Mám za sebou dva úspěšné blogy, jednu knihu, druhá je v procesu tvoření. Jsem knihomol a minimalistka. V hlavě nosím hromadu informací, ale na počet věcí si příliš nepotrpím. Zakládám si na zážitcích! Mimo jiné miluju zvířata a přírodu, zajímám se o zdravý životní styl, jógu, meditace, homeopatii a dění ve světě. Není mi jedno, co se děje a neváhám se do lecčeho spustit po hlavě. Vyznám se v technice, elektronice, počítačích a grafice. Ve volném čase fotografuji.Čeho jsem dosáhla?
Vystudovala jsem střední průmyslovou školu, obor elektronické počítačové systémy. Ano, jsem ajťák! Nějaký čas jsem se tím i živila, ale... Ač mě práce moc bavila, těšila zejména moje ego. Jenže jako žena, empatické emocionální stvoření, dlouho z ega žít nemůžu, že? Proto jsem se naplno pustila do copywritingu! Píšu srdcem a do každého textu vkládám to nejlepší. A že už s perem usínám pěknou řádku let! Je to skoro deset let, co jsem poprvé okusila psaní. Už mi to zůstalo :) Prošla jsem kurzy kreativního psaní od René Nekudy a neustále se vzdělávám. Chci se zlepšovat!Co očekávám?
Spolehlivost! Svých klientů, se kterými jsem navázala dlouhodobou spolupráci, si velice vážím. Na oplátku ale očekávám totéž já od nich. 
Chci spolupracovat s lidmi, kteří mají jasnou představu a nebojí se vyjádřit svůj názor či nesouhlas. Zpětná vazba je důležitá pro obě strany. Máte-li konstruktivní kritiku k mým textům, sem s ní! Kritika neznamená znehodnocení textů nebo moji nejistotu. Naopak. Mojí jistotou je vaše spokojenost!

Lukáš Benzl – 01.06.2019 21:05

Spolupráce s Terkou je jedním slovem skvělá. I složitější témata dokáže uchopit velmi zajímavě a čtivě. Umí nad texty přemýšlet. To vše v kombinaci s její spolehlivostí je důvodem, proč ji s klidným svědomím doporučím každému, kdo hledá copywriterku na úrovni.

Lukáš Hovorka – 27.05.2019 19:10

Se slečnou Terkou jsme se seznámili přes server, na kterém jsem hledal dodavatele pro nový pánský online magazín. Z asi 10 kandidátů jsem vybral dva, včetně Terky. Byla (a stále je) člověkem, na kterého se mohu profesně spolehnout, pozitivně přijímá mou zpětnou vazbu a ochotně nabízí svou pomoc při vedení magazínu. Jako CW mohu spolupráci s ní jen doporučit.

Radim Chromeček – 27.05.2019 12:12

Za e-shop vip-pradlo.cz musím uvést, že s Terkou se nám velmi dobře spolupracuje. Na základě stručného zadání za pár dnů dostávám článek, kdy jako zadavatel dostávám pocit, jako by jej nepsal externista, ale kolega, který dané problematice velmi dobře rozumí. Lehký, ale výstižný projev, skladba slov a sestavení celého článku je na velmi vysoké úrovni. Články se čtou jedním dechem, což těší i návštěvníky našich webů.

Moderní Gentlemani – 06.05.2019 19:55

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 400 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 400 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: