Parádní texty s příběhem


Osmnáct let se věnuji textům a intenzivně píšu, a to přímo jako spisovatelka a překladatelka. Píšu beletrii, jsem autorkou dvanácti knih. Také píšu články do tištěných médií, na internet do blogů a na sociální sítě. Texty edituji, provádím jejich korektury a navíc překládám knihy z angličtiny a též provádím jejich korektury a edituji je.


Ve všech tématech a textech, kterým se zrovna věnuji, hledám živé a zajímavé příběhy, pomocí kterých lidem předávám informace. Věřím, že právě příběhem lidé předávané informace nejlépe prožijí, uvědomí si obsah sdělení, které se jim tak dostane až do podvědomí.


Kromě hledání příběhů si při tvorbě sdělení hraju se slovy, aby sdělení, která lidem předávám, byla nezapomentelná a co nejvyšší měrou na lidi zaúčinkovala.


Další informace o svých aktivitách na internetu včetně sociálních sítí jsem zveřejnila na webových stránkách


www.renatastulcova.czVložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: