Hledáte copywritera, který dodá šťávu vyprahlým textům? Právě jste ho našli. Připravím vám kvalitní, čtivé a fungující texty, které vaši čtenáři jen tak nezapomenou.

Jmenuji se Pavlína, je mi 28 let a věnuji se copywritingu. Přestože se najdou tací, kteří by mě za tohle prohlášení rádi přibili na vrata copywriterské obce, podle mě může být copywriterem opravdu každý. Ale ne každý copywriter je ten pravý pro vás. Je to jako ve vztahu, když to nejiskří, není to ono. I proto je pro mě velmi důležité proniknout do oblasti, o které píšu. Jakmile ji alespoň trochu poznám, text se píše sám. Řádky šité horkou jehlou na sebe své nedostatky vždycky prozradí. Díky svému širokému záběru dokážu psát stejně dobře o západu slunce na pláži, jako o osmijádrovém procesoru Exynos 990. Ostatně, můžete mě vyzkoušet sami.

Něco málo o mně

Vystudovala jsem tvůrčí psaní a publicistiku na vysoké škole Josefa Škvoreckého (dnes Vysoká škola kreativní komunikace) a absolvovala několik stáží v denících a časopisech, jako jsou Kladenský deník, Moderní vyučování, InConcept nebo Redway. 

Pracovala jsem jako externí copywriter pro firmy Aisis, o.s. nebo Alza. Poslední tři roky jsem pracovala na plný úvazek jako copywriter a SEO specialista ve společnosti zabývající se prodejem elektroniky. Jako copywriter a markeťák jsem měla na starosti psaní čtivých marketingových textů, PR článků a popisků na web. Mým cílem vždy bylo vytvářet čtivé, jednoduché a srozumitelné texty, které zvyšují organickou vyhledávanost. Věnuji se též korektuře textů, mám zkušenost s PR články, reportážemi, textací newsletterů i s překlady z angličtiny.

A nyní...

Nyní se chystám na mateřskou dovolenou. A protože se neztotožňuji s prohlášením, že "mateřská dovolená rozhodně není dovolená", rozhodla jsem se tento mýtus vyvrátit svým pracovním nasazením.

Proč já?

 • Mám spoustu času, mohu pracovat celé dny, večery, o víkendech, váš projekt pro mě bude prioritou číslo jedna
 • Mám široký záběr, umím psát úplně o všem
 • Orientuji se v SEO a marketingu, mohu vám pomoci s kampaní a chytlavým sloganem
 • Jsem puntičkářka, termíny pro mě něco znamenají, a když nestíhám, nebojím se to včas říct a najít společné řešení
 • Nabízím rozumnou cenu za normostranu
S čím se na mě můžete obrátit?

 • PR články, tiskové zprávy
 • Produktové popisy
 • Příspěvky na sociální sítě
 • Claimy, slogany, které prodávají
 • Recenze produktů (od kosmetiky přes knihy až po elektroniku)
 • Tvorba webového obsahu
 • Jakékoli další textace
Pokud vás můj profil zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Domluvíme se na spolupráci a cenové kalkulaci. Při vypracování zadání zaokrouhluji počet normostran na jedno desetinné místo. První normostrana je vždy započítána celá.

Michaela Kulhavá – 21.04.2020 10:16

Spolupráce na nejlepší možné úrovni. Komunikace rychlá a bezproblémová, články skvělé a dodané vždy rychleji, než jsme očekávali. Naprosto skvělá copywriterka, kterou můžeme doporučit.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: