Jsem člověk, žena, máma. Vařím, běhám a píšu. 

Před několika lety jsem opustila jistotu manažerského platu a zázemí velkých bank a otevřela v Ostravě své polifkové bistro "Polifka". Jsi blázen, říkali mi často. Ale svět blázny potřebuje. Život se trochu zašmodrchal a já musela udělat vědomé rozhodnutí - ukončit jeho provoz. Řekla jsem si, že se Polifky nevzdám a občas tak přijmu nějaký catering a pravidelně vařím na obrazovkách České televize. K tomu jsem ale nechtěla zpět do korporátního světa jistot a cítila jsem, že se chci něco nového naučit. Tak začala má práce konzultanta pro startupy a různé projekty, samy si mě vždy našly a doporučily.

S čím jsem pomáhala? Cesta zákazníka službou, budování zákaznických služeb, obchodní strategie. Jenže to vždy skončilo úplně někde jinde a čím dál víc si mě půjčovali pro sociální sítě, marketing, obsah, UX.

Vím, co je SEO, dělám analýzy webu, klíčových slov. Ráda tvořím obsahové strategie. Hodně píšu a snažím se v psaní posouvat a propojovat ho s dalšími obory, PR, analytika. Píšu hlavně články na blog, PR články, obsah pro emailing, newslettery, sociální sítě a také obsah pro webové stránky. Vymýšlím krátké reklamní texty, tvořím identitu brandu, claimy.

Kde je mi dobře? Nad hrnci, of course. A pak se opravdu umím naladit na zákazníka (nemám to slovo ráda), takže na lidi. Svět sociálních sítí neovládám dokonale a nejlíp na světě, musím se ještě hodně učit, třeba analytiku, tam plavu.

Bydlím pod Beskydy, za prací jezdím i do Brna a Prahy. Pracuji jako OSVČ. Ráda pracuji z domova, protože kreativní práce je někdy taková, že myšlenky a nápady nechodí úplně podle kalendáře a často večer napíšu článek i s rešerší jako úderem blesku, jindy mě zase políbí nápad brzy ráno u snídaně.

Nejen psát nejlépe pro mne znamená, že tě potřebuji poznat. Často pak u klientů zjistíme, že si sami potřebují ujasnit KDO jsou, KAM jdou, PROČ dělají co dělají, pro KOHO. Bez toho, abych tě poznala, tvoji firmu, tvůj příběh, tvoje obchodní cíle i osobní touhy, neumím a nemůžu psát nejlépe, ale jen "dobře", a to nestačí.

Slovo a chuť jsou moje cesta jak spojit na světě zdánlivě neslučitelné.

Píšu poezii, mám rozepsánu knihu pro děti. 

Zkus mi zavolat nebo napiš.

Výběr z veřejně dostupné tvorby, která mi říká "paní":

claim, obsah, copy, brand


blogy a články

PR články, rozhovory, tiskové zprávy
https://fintree.cz/fintech/voicebot-kooperativa-vocalls-pohledavky/
Tereza Lattová – 26.04.2022 14:31

S Pavlou jsem pracovala necelý rok v marketingovým týmu, kde měla na starosti copywriting. Kvalitu textů netřeba komentovat, tam jsou hned vidět léta praxe. Co ale nejvíc oceňuji, že dokáže nad věcmi strategicky uvažovat. Že se nebojí ozvat, když jí něco nedává smysl. Nebude vám bezhlavě plnit úkoly, ale ušetří vám spoustu času a peněz tím, že se vydáte správnou cestou. A to hned napoprvé. Díky Pavli za tu zkušenost s tebou spolupracovat. Bylo to nejen inspirující, ale často i zábavné. :)

Boris Šosman – 26.04.2022 14:29

Jako realitní makléř Boris Šosman bych chtěl vyjádřit velké Děkuji Pavle Pavelkové jako profesionálovi v oboru copywritterství. Na Pavlu jsem narazil úplnou náhodou, cca před půl rokem. Když mě Pavla kontaktovala vycítil jsem, že se jedná nejen o profesionála, ale především o člověka s velkým srdcem a lidským přístupem, což pro mě je velmi podstatné. Rád pracuji s lidmi, se kterými nacházím vzájemné porozumění a stejné životní hodnoty. A s Pavlou to bylo okamžitě po prvotním rozhovoru vyřešené. Velice Vám děkuji za Vaši práci, kterou mi poskytujete a především za to, že zůstáváte člověkem s velkým srdcem.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 500 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 500 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: