Rád píšu, zajímám se o nové trendy v mnoha oborech. Nejraději se věnuji potravinám, potravinovým doplňkům, farmářským výrobkům, medicíně, cizí mi ale není ani technika, alternativní pohony, výroba energií alternativními způsoby, výroba, polymery a jejich zpracování a mnoho jiných témat. V případě nového oboru se rád seznámím i s dalšími informacemi a podrobnostmi.

V minulosti jsem se podílel na tvorbě závodního časopisu v Akumě (výroba startovacích baterií), dnes se věnuji hlavně psaní popisů, článků, spolupracuji na tvorbě webu se zdravotní a výživovou problematikou a píši aktivně recenze. Není pro mě problém, přeskočit po dopsání článku o kogenerační výrobě tepla a elektřiny z biomasy na popis textilu, nebo aktuální trendy v léčbě diabetu druhého typu. Opravdu rád mám korektury a to prakticky bez ohledu na obsahovou stránku věci. V současnosti je jich zapotřebí více než kdy dřív. Zpravodajské servery je někdy až stydno číst. Moje první zaměstnání spolu kloubilo výrobu pro automobilový průmysl a reklamu, podporu prodeje a marketing. Někde hluboko zůstal tenhle start do života uložen a k marketingu, kreativnímu myšlení a tvorbě mám velmi blízko. Konečně vyzkoušejte to sami. Budu pracovat tak, jako bych psal pro sebe a pro radost.Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 250 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 250 Kč / 1NS.