Hlásím se o písmenko.

Moje jméno je Michala Bradová. Jsem copywriterka a redaktorka, která Vám ráda vytvoří inspirativní příběhy, PR články, tiskové zprávy, prodejní nabídky, rozhovory, social posty & vše, co potřebuje písmenka.

Mám za sebou copywriterská léta v PR agenturách zaměřených na zdraví, kulturu a neziskový sektor a nějaký čas jsem pobyla i v online magazínech orientovaných na design a životní styl (iconiq.cz, czechdesign.cz). Psaní mě živí a hlavně tedy baví. Měla jsem možnost nahlédnout do mnoha témat - od čistě lifestylových (zdraví, pohyb, jídlo, cestování) a kulturních (hudba, divadlo, umění), přes sociální tematiku, až po odborně zdravotnické. Nejradši pracuji na takových textech, které nějakým způsobem inspirují, motivují nebo pomáhají druhým. 

Ukázku mé práce můžete najít zde: https://michalabradova.wixsite.com/prace

Pokud Vás zaujme, budu se těšit na případnou spolupráci!Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 500 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 500 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: