Nebudu vás zdržovat dlouhým filozofickým odstavcem se srdcervoucím životním příběhem a nečekanou pointou měnící vaše životní priority, přes který se nedostanete k tomu, proč právě já. 

 Takže proč já?

Někdo možná oceníte mé kurzy a vzdělání v oboru: 

- studium oboru Mediální studia a žurnalistika, Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita Brno. Jsem Bc., nyní studuji na Mgr.
- kurz online marketingu od Google Digitální garáž, 
- školení na téma marketingových textů, copywritingu a SEO s Ondřejem Baarem, 
- kurz o práci na dálku portálu Seduo.cz z kurzu vedeného Matoušem Vinšem a Petrem Novákem, autorů Travel bible, 
- kurz Rétoriky od Školy Rétoriky v Praze.
​ 

Někdo oceníte mé dovednosti: 

- perfektní český jazyk, 
- principy SEO, 
- práce s počítačem a webovými editory (Wordpress, Zoner inpage), 
- práce s grafickými programy (Adobe Photoshop) 
- práce na dálku a práce s programy, které to ulehčují (Slack, Trello, Toggl, Invision a další), 
- práce s audiovizuální technikou (ráda fotím a točím videa, v rámci bakalářské práce jsem tvořila dokumentární portrét). 

 Někdo oceníte ukázky z praxe: 
 - ve zkratce výběrem mé texty najdete na Čerstvásváča.cz, ByMaya.cz, Notino.cz nebo Vařenísangličtinou.cz,
- popisky produktů jsem tvořila například pro Sambuko.cz, 
- také je pár mých řádků v Příbramském deníku, kde jsem byla externí redaktorkou, 
- ale psaní se věnuji už několik let. Začala jsem psát pro školní televizi a časopis na střední škole. Poté pro e-shop designprodeti.cz a zpravodajský portál pribram.cz. Když se k tomu přidala vysoká škola, přidalo se další psaní a hlavně copywriting. Tlačítka klávesnice už mám tedy značně ošoupaná.  ​

A někdo třeba oceníte mé vlastnosti: 

 - kreativní myšlení, nenechám nic jen tak obyčejné, každý web může být přeci zábava číst,
 - puntičkářství, nenechám nic jen tak odfláknuté, 
 - zodpovědnost, nenechám nic jen tak překročit deadline. 

 Tak snad se tam najde nějaké to proto. :)

Milan Štěrba – 12.07.2017 07:05

S prací copywriterky jsem byl moc spokojen. vše kvalitní texty nad moje očekávání, odevzdány v termínu, rychlá a spolehlivá komunikace.

21.06.2017 17:01

Naprosta spokojenost! Slecnu jsem "pustila" na svoje webove rozhrani a behem chvilky jsem mela nejen uzasne popisky podle mych predstav ale i nastavene SEO, upravila mi celkovy vzhled stranek, pomohla mi i s vecmi "mimo psani" a to vzdy v terminu. Mohu jen a jen doporucit!

Pavel Urbánek – 21.03.2017 23:15

Mohu Michaelu vřele doporučit. Výborná práce a je vidět, že u zadání používá vlastní hlavu a u projetu přemýšlí. Mimo to slečna Michaela má velikou trpělivost a odepisuje obratem. Děkuji za spolupráci.

Josef Pavlovic – 13.01.2017 00:11

Míša mě zaujala již svým představením. Výjimečně čistý a obsahově výrazný text ukazoval, že spolupráce bude jistě zajímavá. Texty jsem dostal již za 24 hodin po zadání poptávky a musím říci, že jsem byl maximálně spokojen. Děkuji moc za spolupráci a třeba né poslední. JP

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.