Hledáte copywritera, který pro vás napíše kvalitní a čtivé texty? Pak se mi neváhejte ozvat. Psaní se věnuji již od roku 2014 a za tu dobu jsem měla možnost publikovat stovky článků na různé blogy a magazíny. Mojí hlavní náplní práce jsou popisky k produktům a jiné tvůrčí texty.

Co umím?

Vystudovala jsem zdravotnické lyceum a mám bakalářský titul z fyzioterapie. Velice blízká jsou mi proto témata z oblasti zdraví, cvičení a výživy. Obrátit se na mě ale můžete i v případě, že vyžadujete články z jiných oborů. Dovedu vdechnout život jak stávajícím, tak novým textům a vnést pořádek tam, kde vládne chaos.

Mezi mé hlavní přednosti patří spolehlivost a rychlá komunikace. Každému textu se věnuji s maximální péčí a zapálením. Uvědomuji si, že někdy méně znamená více a podle toho se také řídím. Naprostou samozřejmostí je znalost českého jazyka, principů SEO a práce s redakčními systémy. Stanovené termíny beru vážně a nenechám se zlákat ani výhledem na azurově modré moře, nedalekou hospůdkou či rozestlanou postelí.

S čím se na mě můžete obrátit?

  • produktové texty a popisky
  • odborné články z oblasti zdraví
  • články na blog a do magazínu
  • reklamní a PR články
  • e-maily
  • recenze
  • tvůrčí texty na webové stránky
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro nezávaznou kalkulaci vaší poptávky.

Kde můžete najít některé mé texty?

martinajanoutova@gmail.com

Jan Uhl – 09.06.2021 11:54

Spolupráce s Martinou má jeden společný faktor, který mimořádně oceňuji: Na čem se domluvíme, to platí. Přestože máme dohodnuté pouze rámcové zadání práce dokáže samostatně najít vhodné konkrétní téma, které přesně odpovídá dohodnutému konceptu a já tak mám jistotu, že pravidelně a v termínu dostávám takové články, které potřebuji. Spolupráci doporučuji.

Barbora Novotná – 09.06.2021 11:53

Ráda připojuji i své kladné hodnocení. Spolupráce probíhá dlouhodobě a Martina odvádí skvělou práci. Texty zcela odpovídají zadání a požadavkům, které se leckdy proměňují. V případě potřeby nějakých úprav není problém. Veškeré drobné připomínky jsou v textech následně ihned reflektovány, komunikace je velmi příjemná, bezproblémová a probíhá obratem. Na termínech se vždy lze domluvit. Jednoznačně mohu doporučit.

Klára Budigová – 24.05.2021 11:08

Martina je opravdu pracovitá a spolehlivá copywriterka. Oslovila jsem jí s nabídkou přispívat do našeho online magazínu, ve kterém nemáme stanoveny přesné mantinely, jak má článek vypadat. Martina mě mile překvapuje s tématy, o kterých chce psát a vždy dodá excelentní texty. Můžu jen doporučit a jsem velmi ráda, že s námi spolupracuje.

Jan Veverka – 21.05.2021 10:48

Skvělá a profesionální spolupráce. Přesto, že jsem sám neměl jasnou představu o obsahu textů, které jsem poptával, Martina to zvládla lépe, než jsem si dovedl představit. Naprosto bezchybná byla i komunikace a proces realizace od začátku až do konce. Velmi si vážím lidí, kteří se chovají profesionálně. Martina mezi ně rozhodně patří. Velmi doporučuji.

Kim Ngoc Hoangová, majitelka e-shopu – 19.05.2021 20:43

Velmi příjemná spolupráce - dodržování termínů, spolehlivost a rychlá reakce na emaily. Oceňuji samostatnou práci a kreativitu při psaní textů. Články nejsou nudné, ale čtivé a informačně hodnotné. Velkým bonusem je, že slečna Martina umí dobře zakomponovat zadaná klíčová slova do článku. Naše spolupráce probíhá již několikátým rokem a nemůžu si stěžovat.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 500 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 500 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: