MOJE motto: "Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod"

Máte zájem o služby kreativního
copywritera/textaře?

Napište mi na: papouskovamarketa@email.cz

Něco málo o mně:
Jsem žena na mateřské dovolené. Už když jsem odcházela z práce, věděla jsem, že se chci i nadále věnovat osobnímu rozvoji, práci, která mě bude naplňovat, zefektivnit svůj time management (který je s dítětem nutný) a zdokonalit se v oblasti copywritingu. Letos (2018) jsem začala psát svůj vlastní blog a připravila na něm i on-line kurzy v rámci změny v životním stylu. Další články na blogu budu v následujících měsících věnovat cestování, životnímu stylu a osobnímu rozvoji.

Více o mém blogu zde:


Jsem komunikativní, jednám vždy narovinu a upřímně, jsem spolehlivá a ráda se posouvám profesně dál v různých oblastech. Pokud přede mnou stojí úkol, zakázka, práce, kdy si musím něco osvojit, dostudovat, naučit se praktikovat  - vnímám to jako výzvu. Nikoliv problém. 
Když píšu nějaký text, článek, vždy se zamýšlím nad cílovou skupinou. Koho chci oslovit. V dnešním on-line marketingu vnímám velmi silný vliv především na emoce nebo ego, proto je nutné články, texty neustále inovovat a přizpůsobovat, aby zaujaly.
Při spolupráci mě zajímá PROČ daná zakázka má oslovit, PROČ společnost chce tímto způsobem zaujmout.
Už Steve Jobs se zmiňuje o podstatě PROČ - kam společnosti, firmy a podnikatelé směřují.

"Kdo ví "proč", tak si cestu vždycky najde. Kdo neví proč, tak je to zbytečná ztráta energie."

V čem můžeme spolupracovat? 

  • Základní obsahová strategie → na základě vašich podkladů vymyslím a naplánuji základy vaší komunikační strategie
  • Copywriting  skvělé texty na váš web a unikátní popisy produktů či služeb 
  • Články na blog a marketingové texty  čtivé články na firemní blog i texty na bannery, newslettery a další 
  • PR texty  tiskové zprávy, soutěže, PR články 
  • Korektury  oprava a vyšperkování vašich (ne)hotových textů 

Cena?

Cena za mou práci se odvíjí od domluvy: dovedu si představit domluvit se i za článek ZDARMA za poskytnutí kvalitní a pravdivé reference, jinak se cena odvíjí od hodinové sazby od 200 Kč/hod. či NS od 300 Kč/1NS (dle náročnosti obsahu).

Práci pro váš projekt nacením předem, ať víte, s jakou částkou počítat.

Moje profesní zkušenosti:

  • Obchodní zástupce ve společnosti EDERA Group a.s. (poskytovatel telekomunikačních sítí, zde jsem realizovala i aktivní marketing)
  • Personalista pro pojišťovnu Kooperativa a.s. VIG
  • Personalista - referent vzdělávání a BOZP pro Statutární město Hradec Králové, Magistrát města HK
  • Edera Group a.s.Odborný pracovník vzdělávání, poradce ve společnosti MARLIN s.r.o.
  • Pracovník v sociálních službách pro TyfloCentrum Pardubice, o.p.s. (zde jsem se věnovala i psaní článků do interního časopisu "Kukátko")

Těším se na případné nabídky!

Preferuji komunikaci přes e-maily, ale zastihnete mě i na telefonu. V případě potřeby je možné projednat i spolupráci osobně (nejlépe Pardubice, ale přizpůsobím se). 

Ještě jednou můj e-mail: papouskovamarketa@email.cz
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 200 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 200 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: