Hezký den,
jmenuji se Maruška Füsselová a nabízím služby ve formě:

1) Copywriting - témata která píši nejraději jsou: cestování, výlety po Čechách, rodina, bydlení, zvířata - ráda píši recenze na kosmetické výrobky, oblečení, cokoliv co se týká vaření, cestování (např. cestovní taška), a další. 2) Web editor - vkládání článku na webové stránky: SEO, úprava fotografií, popř, dohledání fotografií na bezplatných serverech, naformátování článku, vložení klíčových slov, celková optimalizace článku pro vyhledávače.

3) Správce FB, Instagramu a e-mailing - po domluvě vkládání příspěvků na FB v pravidelných intervalech, vytváření soutěží, komunikace s fanoušky, úprava fotek, vytváření postu tak aby trend návštěvnosti nestál na místě.

a) Spolupracuji s neziskovým projektem GreenScan, kde působím jako PR a správce FB, Instagramu a e-mailingu + domlouvám publikace článků na různé weby, komunikuji s redaktory a investory. 
FB: https://www.facebook.com/greenscan.cz/ , Instagram :https://www.instagram.com/greenscan/ , Kontkantí osoba: Žaneta Havírová, v případě zájmu mohu dodat kontakt.

b) Mám certifikát z on-line marketingu - nabízím: Optimalizaci webových stránek, nastavení reklam s využitím remarkektingu a dalších vychytávek. Propagaci s vámi projdu, progeru abyste všemu rozuměli a samozřejmě výsledky mohu reportovat jak se domluvíme. c) Spolupracuji jsem s panem Lukášem Guryčou, jako web editor d) Vedu si svůj blog, kde také spolupracuji s několika firmami. Mohu tedy nabídnout i spolupráci v rámci mého vlastního blogu, umístění odkazů v článcích na Váš web, sepsání recenze, soutěž, atd. Spolupráci vítám, pokud je výhodná pro obě strany. Sledovanost blogu je 7.000 - 9.000 uživatelů měsíčně. - http://strcprstskrzprd.cz/ , sdílím na sociálních sítích jako je FB - 2400 fanoušků , Instagram - 2300 fanoušků

c) Spolupracuji s několika dalšími blogy, kterým zpracovávám články o cestování a bydlení. V případě zájmu dodám ukázky.

Pracuji pouze externě z domova a do kanceláře nebo na schůzky, nemohu dojíždět týdně, max. např. 1x do měsíce, nebo dle domluvy. Jsem spolehlivá a termíny dodržuji. Kontakty na reference mohu dodat.

Těším se na další spolupráce
Marie Füsselová

Lukáš Guryča – 28.04.2017 23:02

Spolupráce s Marií je zcela bezproblémová. Kvalitní články, dodržené slíbené termíny, iniciativní.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 300 Kč / 1NS.