SPRÁVNÝ TEXT BUDÍ EMOCE
Omotá si vás a nepustí...

 

Píšu texty plné citů ✍

→ se špetkou marketingu, lžící SEO, hrnkem psychologie a kupou lásky

→ cválající v rytmu srdce dychtivého zákazníka

šité na míru pevnými písmeny

 

Mé služby aneb CO a KAM vám napíšu

COPYWRITING

Web či e-shop

Začneme od píky či předěláme staré – záleží na vás. Já nabízím:

 • tvorbu originálního příběhu vaší značky
 • vyšperkování jedinečného tone of voice a mikrocopy
 • lákavé texty od Úvodu až po Odeslat objednávku, k produktům či na bannery
 • promyšlenou strategii, s důrazem na SEO

Články na blog

Aby se čtenáři měli proč vracet. Píšu texty:

 • s ohledem na zadání
 • vymazlené pro vyhledávače
 • cválající v rytmu srdce dychtivého zákazníka

KOREKTURA TEXTU

Stylistická úprava

Ať to jazyk nemotá a uši netahá.

 • upravím dlouhá souvětí a chyby ve slovosledu
 • přepíšu krkolomné věty a nesmyslné výrazy
 • dodám textu rytmus a správná slovní spojení

Gramatická úprava

Dle pravidel mluvnice. S kontrolou pravopisu k dobru.

 • pády, časování, skloňování – už nemusí vás děsit
 • tvarosloví vyšperkuji a větnou stavbu přestavím
 • nesrovnalosti textu a čtivost díla vyladím

E-BOOK

Potěšte své čtenáře

A proměňte je v zákazníky.

 • e-book podle vašich představ
 • plný hodnotného obsahu (chytne a nepustí)
 • kvalitně zpracovaný, ať ho můžete nabízet i za pár let

 

Mrkněte na web www.luciesamkova.cz nebo mi rovnou napište. ☺

Petra Kamelandrová – 22.10.2020 14:07

S Lucií je radost spolupracovat. Naprosto skvěle během chvíle navnímala naše zaměření, potřeby, náš cíl a i nás, jako lidi. O našich zákaznících ani nemluvě, dokáže vidět text jejich očima. Má nadhled, který my, když tvoříme, prostě nemáme. Lucie je ale vidí hned, má je zkrátka přečtené a umí se na věc podívat z byznys pohledu. Rychlost naladění, flexibilita, nadšení a umění přetransformovat myšlenky do superčtivého textu, to je jen krátký výčet toho, co nás ohromilo. Za konzultacemi jsme ani nemuseli cestovat, vše probíhá na dálku přes komunikační kanály, které jsme si vybrali. Děkujeme, Lucie, že jste s námi, že jste přinesla nové nápady a pomáháte nám růst.

Filip Sulovský – 22.07.2020 14:21

S Lucií jsem pracoval na svých webových stránkách. Ačkoliv jsem neměl určitou představu, jak budou vypadat, tak Lucie se o vše postarala, včetně textů. Komunikace byla velmi přátelská a spolupráce příjemná. Lucii doporučuji všem, kteří začínají v podnikání nebo chtějí obnovit či modernizovat web. Pokud bych potřeboval vytvořit jiný web a nebo ten stávající nějakým způsobem vylepšit, tak nebudu váhat a Lucii se ozvu.

Hana Gabrielová – 29.06.2020 16:08

S Luckou jsme pracovaly na úpravách textu na náš příměstský montessori tábor. To, co jsme my nezvládly, zvládla ona. Vypíchla z textu to důležité, napsala ho tak, aby byl hravý a jasný, ještě přidala fotku a vyrobila plakátek. Navíc nám pročetla webové stránky a copywriterským okem sepsala pár trefných poznámek, kterých jsme hned využily. Práce splnila naše očekávání, zdá se to všechno tak jednoduché, ale ono není. Jsem ráda, že jsem se Lucií nechala inspirovat a mohla si vzít nějaké rady k srdci. Její jednání je milé a přirozené. Je vidět, že jí jde i o to, pomoci ostatním.

Veronika Ježíková – 29.06.2020 16:07

Lucii jsem objevila přesně ve chvíli, kdy jsem už dlouho přemýšlela o copywriterovi, který mi pomůže s texty na web. To pro mě bylo poprvé, kdy jsem někoho externě vyhledala. Lucka mi uspořádala strukturu textů, očesala nějaké mé výrazy a sjednotila tón hlasu na stránce. Fajn bylo, že jsme si mohly zavolat přes WhatsApp, takže nechyběla ani konzultace poté, co mi poslala texty. Telefonovaly jsme přes hodinu a Lucka měla velkou trpělivost. Vždy čekala, než vše naťukám do počítače. Daly jsme dohromady tři hezké stránky, které mají hlavu a patu. S výsledkem jsem spokojená a za práci Lucii moc děkuji.

Ing. Kateřina Kotačková – 29.06.2020 16:06

Lucie mi pomohla doladit mé internetové stránky téměř k dokonalosti. Díky její práci jsou texty na webu srozumitelnější pro zákazníky. Nezalekla se ani úpravy kódování, nastavení https a spousty dalších věcí. Lucka pracuje rychle, komunikuje a vysvětluje vše s lidskostí. Časově se dokáže přizpůsobit. Rozhodně doporučuji její služby každému, kdo potřebuje jakoukoliv pomoc z oblasti copy.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 850 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 850 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: