Proč je copywriting důležitý pro vaše podnikání? Jak chcete zákazníky přesvědčit, že váš produkt je pro ně ten pravý, vybudovat si důvěru a přivést je ke koupi, potřebujete zkušeného copywritera, který zná triky copywritingu – osvědčené psychologické i psaveckými tahy. Dokáže tlumočit vaše myšlenky vašim klientům v textech tak, jak to neudělá žádný programátor ani grafik. Skvělý text nemůže vzniknout bez zručného nakládání s jazykem. Samotný titul z češtiny nestačí – důležité je nejen psát gramaticky a stylisticky správně, ale využít co nejvíce z bohatství, které čeština nabízí. Každá firma má dnes své webové stránky. Web je příležitostí k tomu, abyste se odlišili od konkurence, dosáhli lepší pozice ve vyhledávání a zvýšili pravděpodobnost návštěv, a tím i prodeje. Jedním ze způsobů, jak tomu pomoci je pravidelné psaní článků. Proč je lepší využít mých služeb?

Zaměřím se na vaše publikumCopywriting je o komunikaci s cílovou skupinou společnosti, která hledá konkrétní odpovědi na své otázky. Vytvářím personalizovaný obsah a každému publiku promlouvám jiným tónem. 

Podpořím image značky - Porozumím vaší značce, kterou se prezentujete, nebo chcete prezentovat před potenciálními a současnými zákazníky. Image firmy zohledním při tvorbě obsahu prostřednictvím komunikačního tónu a jazyka. Je důležité, aby byly firemní texty kreativní a zajímavé. Musí mluvit jazykem firmy. 

Porozumění vám, odvětví a cílové skupině -  Vytváření copywritingových textů vyžaduje hlubší pochopení odvětví, ve kterém podnikáte. Mým cílem je vytvořit dokonalou rovnováhu mezi informacemi, a tím, co cílová skupina hledá. Psaní textů vždy předchází výzkum v podobě konkrétních otázek. Ty mi umožní porozumět vaší značce a cílové skupině. Já jako "Čopík" dokážu vytvořit obsah i pro obory, se kterými nemám osobní zkušenosti. 

Vytvářím hodnoty - Při první návštěvě vašeho webu novými uživateli máte jen jednu šanci zaujmout a vyvolat pozitivní dojem. Dokážu v textech zohlednit tuto skutečnost tak, že vytvořím obsah s informacemi, které lidé hledají. Vyzvednu výhody vaší služby / produktu a vím, jakým tónem povzbudit návštěvníky, aby podnikli nezbytné kroky. 

Proč jsou překlady důležité pro vaše podnikání? - Pokud jsou vaše produkty a služby určené i pro zahraniční trh, nezbytností je mít webovou stránku i v cizím jazyce. Při mezinárodních obchodech je to minimálně angličtina. Moji hlavní činností je sice tvorba reklamních textů – copywriting. Pokud však potřebujete texty (například na web) nejen vytvořit, ale také přeložit, využít mé služby vám ušetří spoustu času se sháněním další firmy. 

Jak to probíhá? - Pokud mi svěříte tvorbu textů a využijete službu copywritingu, mohu po vytvoření texty ihned přeložit do požadovaných jazyků. Chcete přeložit už existující texty? Bez problémů – stačí mi je poslat a uvést, do jakého jazyka si je přejete přeložit. 

Máte otázky? - Všechny informace, které jste se na mým profilu dočetli, jsou pouze základní a orientační. Budu ráda, pokud se mi ozvete, a nabídnu vám spolupráci také ceny ušité pro vás na míru.

Reference - 

  • www.coolnajem.cz/blog 
  • www.sidlofirmypraha5.cz
  • kingalder.cz 
  • instinct.agency
  •  Media Buyers, s.r.o.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 100 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 100 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: