Český jazyk se stal mým nejoblíbenějším předmětem již na základní škole a je mou vášní i nadále. Při studiu jsem zjistila, že ovládám češtinu o něco lépe než ostatní spolužáci, a tak jsem toho začala využívat. Nejprve jsem vysvětlovala těžkou českou gramatiku, pak jsem jim začala pomáhat při psaní projektů, seminárních a slohových prací a nakonec jsem se dostala i ke korekturám jejich textů. 

Následně se na mě s žádostmi o pomoc obracelo čím dál více lidí, začalo to příbuznými, sousedy a kamarády, v průběhu střední školy přišel můj obrovský zvrat a já dostala možnost psát články jedné paní na eshop, který se zabýval různými herními pomůckami pro děti s poruchou pozornosti a výukovými hrami. 

Tehdy jsem si uvědomila, že tímhle směrem se chci ve svém životě ubírat. Nyní studuji pedagogiku na vysoké škole a vydělávám si psaním textů a korekturami. Jsem ráda, že se mi toho všeho podařilo dosáhnout a mohu dělat to, co mě baví. 

Jsem přesvědčená, že člověk, který dělá to, co ho baví, je člověkem spokojeným, který plní svou práci svědomitě a jeho výsledky jsou o to lepší. 

A co ode mě můžete očekávat?

Veškerou svou činnost vykonávám pouze v českém jazyce. Vystavení faktury je u mě samozřejmostí. Korektury zahrnují korekturu jazykovou (pravopis, překlepy, správnost terminologie aj.) i korekturu stylistickou (správná skladba věty, čtivost textu, jeho srozumitelnost a vše co ovlivňuje čtenářův celkový dojem). Co se týká mé autorské činnosti píšu články, recenze, texty na weby, nejrůznější popisky a další.

Jednoduše řečeno pracuji na zakázku, vše záleží na domluvě, jsem
otevřená Vašim návrhům i požadavkům.

Mým cílem je Vaše spokojenost. Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 200 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 200 Kč / 1NS.
 

Lucie Hadžiosmanovičová

COPYWRITER - psaní nejrůznějších textů, korektury

200 Kč / 1 NS

Mohl by Vás zaujmout: