Kdo jsem?

Jsem Mgr. Leoš Bárta, LL.M, DBA. Byznys stratég. Tvůrce značek. VŠ pedagog a lektor tvůrčího psaní. Marketingový textař. Publicista a spisovatel. 

Snažím se pomáhat svými schopnostmi a dobrými texty. Pomáhat dobrým firmám,  značkám a projektům být ještě lepší. Lepší než jejich konkurence.


Pro koho jsem pracoval?

3M - Ministerstvo financí ČR - Ministerstvo dopravy ČR - Veletrhy Brno - BBC Rádio Zet - Albatros - Janssen-Cilag - Velkobílovičtí vinaři - Vinařský fond ČR - Svaz pekařů a cukrářů v ČR - CompuGroup Medical ČR - Benzina - Beiersdorf - Cetelem - Bankovní institut - Institut for International Research - Gradua-Cegos a ještě asi 75 dalších klientů za posledních 10 let. 


Koho jsem učil marketingové psaní?

Za posledních 10 let jsem měl tu čest učit asi 2000 marketingových manažerů, specialistů marketingové komunikace, reklamních copywriterů a dalších lidí z oboru dovednosti typu: efektivní marketingové psaní, tvorba reklamních a PR textů, tvorba a řízení firemního časopisu, apod.


Co jsem za poslední dobu napsal?

  • knihu a audioknihu Sami v moři konkurence (Albatros, Byznys Books, 2019)
  • 100dílný autorský seriál esejů o byznyse a podnikání vysílaný na české frekvenci BBC (Rádio Zet, 2018 - 2020)
  • stovky PR článků (od IT po farmacii, od produktových po lifestylové, od laických po velmi odborné, vč. příspěvků do impaktovaných periodik)
  • desítky interviews (s prezidentem ČR, kardinálem, ministry, šéfy korporací, vědci, celebritami...)
  • stovky esejů a editorialů (v zastoupení firemního managementu)
  • a ještě mnohem, mnohem víc reklamních headlinů, subheadlinů, bodycopies, claimů...
  • jo a málem bych zapomněl: právě jsem dopsal svou první dětskou knížku v životě, bude se jmenovat Dobrodružství pejska Filipa a jiná povídání (začínám jednat s nakladatelstvími, tak mi držte palce) 
P. S.
Hovořím 6 jazyky (angličtina, řečtina, ruština, srbština a chorvatština, turečtina a egyptská arabština), ale psát a tvořit chci jen v jazyce rodném, tedy českém.

Bulat Myasoutov – 10.06.2021 09:12

Rád bych nechal svou recenzi na pana Leoše Bártu, kterého jsem oslovil v pondělí s tím, že jsem potřeboval napsat text k prezentaci našeho nového projektu. Už v úterý jsem měl v emailu vše, co jsem očekával od takového profesionála, a i mnohem víc - jeho rady a i Voice over k prezentaci. Takže naše spolupráce byla moc efektivní a jsem si jistý, že budeme využívat jeho služeb i příště

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 1500 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 1500 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: