Napíšu pro vás čtivé texty. Tak, aby vaše zákazníky bavilo je číst. 

Potřebujete napsat krátký článek, nebo naopak hledáte textaře pro dlouhodobý projekt? Ať už je to jakkoliv, s volností se na mě obraťte. Mé motto hlásá, že s kvalitní komunikací jde všechno líp. Pracuji pečlivě a mám ráda uklizený stůl". Práci vždy odevzdávám v dohodnutém termínu. A často ještě dříve.

Co píšu nejčastěji?

  • Texty na web: Máte nové stránky a potřebujete je otextovat? Nebo se na ně teprve chystáte? Kvalitní text dokáže přilákat a neodradit. Prezentujte své služby či produkty kvalitně. A podnikáte-li v technickém či specializovaném oboru, dopřejte svým klientům pocit, že tomu, co jim sdělujete, rozumí.
  • Články na blog: Postarám se o pravidelnou dávku čerstvých textů na váš firemní blog. Týdně, měsíčně, nebo třeba ročně – jak si budete přát. Udržte si své zákazníky a informujte je o všem, co potřebují vědět.
  • Linkbuildingové propagační textyAby vám zákazníci důvěřovali, musí vás "už odněkud znát". Dávejte o sobě vědět a pište o tom, co vaše zákazníky skutečně zajímá.
  • Texty pro tiskové materiályPřipravujete novou brožuru, leták, vizitky? Chcete mít jistotu, že je po textařské stránce vše v pořádku? Nechejte si napsat nebo zkontrolovat všechny texty ještě před tím, než je pošlete do tisku.
  • SloganyNení nad úderný slogan. S jeho pomocí si vás zákazníci zkrátka zapamatují.

S čím dalším mě můžete oslovit?

  • Grafické práce: Kromě textu samotného pro vás ráda zajistím i grafickou podobu výstupu.
  • Překlady: Máte podklady pro české texty v cizojazyčné podobě? Nevadí. Poradím si.
  • Webové stránky: Potřebujete nové internetové stránky a nevíte, kde začít? Ráda pro vás zajistím všechny práce související se vznikem vašeho nového webu.
  • Korektury: Kvalita musí být bezchybná. Ujistěte se, že váš text neobsahuje gramatické ani stylistické chyby. Na prvním dojmu totiž záleží. Tak si ho zbytečně nepokazte.

Kde najdete mou textařskou stopu?

Během své copywriterské praxe jsem již tvořila texty pro celou řadu renomovaných firem. Za tuto příležitost děkuji především společnostem:

a mnoha dalším mým klientům. 

Kolik vás to bude stát?

Cenu za normostranu považuji za velmi zavádějící. Je závislá na typu textu, kvalitě podkladů, místu, kde bude text publikován, a na mnoha dalších konkrétních požadavcích. Zajíce v pytli ale určitě nekoupíte. Ozvěte se a cenovou nabídku dostanete ještě před tím, než si odsouhlasíme, že se společně pouštíme do práce.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 500 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 500 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: