Mám zkušenosti s překlady z angličtiny (23 let praxe) - zdravotnická dokumentace, zdravý životní styl, recepty, sport - rekreační i vrcholový, problematika výživových doplňků, včetně překladů příbalových letáků, diety, doping. A souběžně i se psaním textů nejrůznější odbornosti a délky (od článků po knihy:
http://www.databazeknih.cz/knihy/boj-s-kilogramy-115150
https://www.bux.cz/sport-hry/zazracne-promeny-rady-a-treninky-ktere-ladi-s-rytmem-vaseho-zivota-1).

V rámci této problematiky mohu zpracovat texty s možností čerpání zdrojů z cizojazyčných pramenů. Odbornost mohu přizpůsobit požadavkům zadavatele.
Realizované zakázky za poslední období:
- popisy produktů a kategorií e-shopu zaměřeného na sportovní pomůcky;
- recenze výživových suplementů;
- články na web o zdravém životním stylu (slovník odborné terminologie, rady a tipy pro všechny, kteří chtějí žít zdravě a aktivně);
- texty na web www.zlatapralinka.cz
- články jak odbornějšího charakteru, tak určené pro pobavení (s možností zakomponovat reklamu na daný produkt - http://www.chytrazena.cz/zeny-sportuji-vic-nez-si-mysli--37886.html)
- texty k novým výrobkům (https://fitkram.cz/novinky/a-pak-ze-po-bonbonech-svaly-nerostou-2105)
- úvodní článek na web (http://hubnutibeznamahy.cz/zijte-zdrave-jde-to-hrave/)
- https://cs.zoologer.com/content/album/592192e386c14955763ff681
- článek https://adidassuperstar.cz/9-nejlepsich-detskych-bot-adidas-superstar-2017/

Petr Malec – 03.11.2017 09:54

S Katkou se nám spolupracovalo dobře, výsledné magazínové články odpovídaly zadání a byly zpracováný v domluveném čase a bez gramatických a stylistických chyb. Vřele doporučuji. Petr Malec

Michaela Georgievová – 27.06.2017 12:09

Zatím k velké spokojenosti :-)

Marcel Nemček – 23.05.2017 14:11

S prácou pani Katky som spokojný, zadanú tému aj termíny zvládla výborne. Teším sa naďalšiu spoluprácu. Marcel Nemček, Zoologer.com

Ludmila Skořepová – 22.05.2017 15:37

S paní Katkou Götzovou se mi spolupracovalo výborně, splnila velmi profesionálně vše, na čem jsme se domluvily. Chválím její proaktivní přístup, neváhala obětovat i kus víkendu, aby mi časově pomohla. Výsledné texty i úprava odpovídaly mým představám. Určitě doporučuji! Lída S.

Marcel Nemček – 21.05.2017 20:49

S prácou pani Katky som spokojný. Zadanú tému zvládla v termíne a presne podľa mojich predstáv. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Marcel Nemček, Zoologer.com

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 200 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 200 Kč / 1NS.
 
5.0

Katka Götzová

COPYWRITER + PŘEKLADY z angličtiny

200 Kč / 1 NS