Pracovala jsem 4 roky jako novinářka celostátního a online deníku (Právo, LN, MF Dnes a Novinky.cz) 
Působila jsem i v PR. Jako freelancer mám praxi 7 let. Věnuji se psaní textů na web včetně SEO textů v české i anglické verzi  a překladům z a do angličtiny.

Psala jsem články a texty z nejrůznějších oblastí pro různá online i tištěná média, klienty a firmy. Témata zahrnují zdravý životní styl, biopotraviny, výživové doplňky, farmářské trhy, ekologie a klimatická změna, cestování, zdraví, osobní rozvoj, děti a rodina, hračky, kultura, různá společenská témata, komunální politika (Praha, zdravotnictví, téma dne, rozhovory se známými osobnostmi) a mnohá další. Mám za sebou i překlad knihy.
Studovala jsem sociologii na Univerzitě Karlově. Již během školy jsem měla praxi v PR agentuře Ewing Public Relations. 

Snažím se klientům vycházet vstříc v jejich konkrétních přáních, aby byl výsledek na míru podle jejich potřeb. Patří mezi ně například yourhealthyweb.co.uk, superzajezdy.cz, womanonly.cz, vseosaunovani.cz, Greenpeace, Arnika, Epoch Times,  Tipp.cz, farmarsketrziste.cz, kickthelab.com, selko.cz a řada dalších online i offline.

Mohu Vám pomoci s :
  • texty a články nejrůznějšího zaměření
  • texty a obsah pro Váš web
  • SEO (analýza klíčových slov)
  • popisky produktů
  • tiskové zprávy
  • články na blog
  • editace textů
  • zkušenost s redakčním systémem Wordpress 
Cenové podmínky
Cenově nabízím 250 - 450 Kč za 1 NS v češtině podle obtížnosti zadání, vyhledávání zdrojů, rychlosti zpracování, nebo zapojení SEO. 
Anglické texty si cením na 300 - 450 Kč za 1 NS podle náročnosti.
Anglické překlady nabízím za 250 - 350 Kč za 1 NS
Upřednostňuji spolupráci na DPP nebo smlouvu o dílo.

Můžeme se domluvit i individuálně podle Vašeho rozpočtu. 

Těším se na Vaše nabídky.

Jakub Svoboda – 01.03.2020 11:45

S Karolinou se mi u nás v deníku Právo spolupracovalo skvěle. Její články byly po obsahové i stylistické stránce vždy perfektní. Karolina je profesionálka každým coulem.

Stanislaw Kujawa – 28.02.2020 11:45

Od Paní Kudynové mám článek na blog, ale ihned jsme se domluvili na dalším, jelikož jsem byl s prvním textem nadmíru spokojen. Řeknu to rovnou: tahle copywriterka ví, co dělá a texty píše už nějakou dobu. Po několika úvodních e-mailech jsme byli domluveni na formě a rozsahu textu. Výsledný článek předčil mé očekávání. Velice mne překvapilo, jak profesionálně si Paní Kudynová poradila s průzkumem celého tématu a jak podrobně problematiku nastudovala – to pak ve výsledném článku bylo vidět na první pohled – ten, kdo to psal, ví o čem je řeč. Čekal jsem, že z mé strany bude vytvoření textu vyžadovat víc spolupráce, navádění na správné zdroje, úprava obsahu apod., ale Paní Kudynová to úžasně zvládla i bez toho. Právě proto jsem neváhal a objednal ihned druhý článek. Za mne plná spokojenost a určitě doporučuji.

Jiří Sedláček – 28.02.2020 11:45

Spolupráce s Karolínou Kudynovou byla rychlá, texty odevzdávala úplně a spolehlivě. Zároveň oceňuji její osobní kreativitu a nasazení. Mohu doporučit!

Tomáš Valštýn – 28.02.2020 11:45

S Karolínou Kudynovou spolupracuji na tvorbě textů a článků (včetně SEO). Oceňuji vysokou úroveň kvality, profesionalitu, rychlost zpracování a spolehlivost. Autorka připojuje řadu inteligentních a inspirativních podnětů. To vše za velmi výhodné ceny. Rád budu jejích služeb využívat i v budoucnu.

Přemysl Dvořák – 28.02.2020 11:45

S Karolínou Kudynovou máme pozitivní zkušenosti. Pracuje se zadáním samostatně a dodané texty jsou vždy na požadované úrovni. Čeho si ale ceníme nejvíce je fakt, že ji práce baví.

Pavlína Nepokojová – 28.02.2020 11:45

Potřebovala jsem velmi narychlo korekturu textu pro mé webové stránky. Komunikace s Karolínou byla velmi rychlá a spolehlivá. Splnila mé požadavky a zvládla expresní zakázku kvalitně vyřídit během jednoho dne. Spolupráci s Karolínou mohu jen doporučit.

Benjamin Vales – 28.02.2020 11:45

S prací paní Karoliny jsem naprosto spokojen. Rychlá komunikace i zpracování témat. Stoprocentně doporučuji!

Ing. Eva Tylová – 28.02.2020 11:45

Spolupracuji s Karolinou Kudynovou jako redaktorkou. Velice oceňuji, že její texty jsou vždy podloženy pravdivými informacemi, které si ověřuje u odborníků. Je také velice kreativní, zároveň dobře formuluje. Sama má velké znalosti v oblasti životního prostředí, které dobře v článcích dokáže uplatnit

Aleksei Cherdakov – 28.02.2020 11:45

S Karolinou Kudynovou jsme spolupracovali na překladu textů pro webové stránky mé cestovní kanceláře. Zpracovala pro naši společnost i další užitečné podklady a informace pro rozjezd nového projektu v oblasti cestovního ruchu. Vyhotovený text dodala rychle, kvalitně, v angličtině i češtině za velmi dobrou cenu. Je vstřícná, ochotná a otevřená aktuálním potřebám. Karolinu Kudynovou mohu jako překladatelku i copywriterku vřele doporučit.

Ivan Mokshin – 28.02.2020 11:45

Naše společnost spolupracuje s Karolinou a jsme s touto spoluprací velmi spokojeni. Hlavním důvodem je, že je vždy v kontaktu a může poskytovat potřebné rady při překládání textů z angličtiny do češtiny a naopak, stejně jako psaní zcela nových textů v češtině. Veškerá práce je velmi rychlá (1–2 dny od schválení pracovního plánu). Náklady na práci za tak vysokou úroveň služeb jsou velmi příjemné. Nám to umožňuje obrátit se na Karolinu s novými objednávkami. Děkuji!

Ak. mal. Jiřina Beinstein Lockerová – 28.02.2020 11:45

S Karolinou jsme spolupracovaly na překladu a korektuře obsáhlejší brožury k souboru karet v oblasti osobního rozvoje pro cizince. Také překlad letáků k seminářům a texty k výstavě mých obrazů přeložila velmi rychle, jak jsem potřebovala. Dokáže vystihnout spirituální význam sdělení. S její prací jsem byla spokojená. Komunikace a spolupráce je rychlá a vstřícná. Mohu vřele doporučit.

Patrícia Kovaľová – 28.02.2020 11:45

Karolína dlouhodobě působí jako náš dobrovolník na překladech různých anglických textů či odborných studií do českého jazyka. Překlady nám stále dodává včas, jsou kvalitní a i přes občasnou vysokou odbornost jsou překlady zcela v pořádku. S její prací jsme velmi spokojení a rádi se vracíme ke spolupráci.

David Kubeš – 28.02.2020 11:45

S Karolinou spokojeně spolupracujeme od konce roku 2015. Jako dobrovolnice pomáhá s překlady článků z anglického jazyka do jazyka českého. Jelikož jsou její překlady kvalitní, tak se na Karolinu obracíme i v případě překladu studií a podobných materiálů.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 250 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 250 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: