Jmenuji se Jana a copywritingem se živím již od roku 2017. Copy ke mně
přišlo náhodou a já mu zcela propadla. Z prosté žádosti o pomoc napsat
několik článků se pro mě zrodil životní směr, kterým se nyní ubírám. Jako
zaměstnanec jsem pracovala jak na straně klienta (OKAY s. r. o. a JENA –
nábytek), tak v marketingové agentuře (Ogilvy & Mather Morava) jako PR
executive, kde jsem měla na starosti převážně PR články pro českou čokoládovnu
Carla. 
V současnosti jsem na volné noze a spolupracuji s několika
agenturami a klienty. Texty jsem psala nebo píši pro:  • PEXO.cz - články na blog pro e-shop, který se zabývá prodejem kancelářských, výtvarných a školních potřeb.
 • Effectix.com -
  marketingová agentura, pro kterou tvořím PR a blogové články, textace
  kategorií na webové stránky.
 • INSPIRE CZ -
  marketingová agentura, které rovněž dodávám PR a blogové články.
 • Lady Virtual marketingová agentura, se
  kterou spolupracuji při psaní PR a blogových článků, ale také na psaní
  popisků pro e-shopy.
 • Expertia online reklamní agentura,
  které dodávám blogové a PR články.
 • In Cerative  -
  marketingová agentura, pro kterou jsem tvořila PR a blogové texty pro
  az-pneu.cz.
 • www.covybrat.cz - nákupní rádce,
  recenze, koordinace copywriterů.
 • OKAY s. r. o. - články na blog z
  oblasti elektra.
 • JENA -
  nábytek 
  - blogové články zabývající se designem a nábytkem.
 • a další.
 • Přehled mé
  kompletní práce najdete v mém portfoliu

Jaké texty vám napíšu?
 • PR články,

 • texty na blog,

 • claimy,

 • popisy produktů,

 • popisy kategorií na
  web,

 • recenze,

 • příspěvky na
  sociální sítě,

 • SEO texty,

 • ale také texty,
  které budete právě potřebovat.Nebojím se postavit žádné výzvě. Za svoji praxi jsem se naučila psát jak
texty seriozní a odborné, tak články vzletné a osvěžující. V oblasti copy
jsem zkrátka chameleon. 


Norbert Lapčák – 10.05.2021 08:31

Janča je spolehlivá a pohodová kolegyně, se kterou jsem měl tu čest pracovat. Svou práci odvádí vždy profesionálně a ve vysoké kvalitě. Nechybí ji smysl pro humor, a také opravdový lidský přístup, díky kterému vám dokáže vykouzlit úsměv na tváři a dobrou náladu. Dokáže pracovat plně samostatně, ale zároveň je skvělým týmovým hráčem. Takových lidí je dnes opravdu málo. Je to prostě kolegyně, se kterou by chtěl spolupracovat každý z nás.

Petr Sliž, Copywriter ve společnosti Home Credit ČR a SR – 10.05.2021 08:30

Jana je kreativní duše. Dokáže se na věc podívat osobitým způsobem a přijít s originálním a chytrým řešením. Je pracovitá a hledá si nové výzvy, které ji motivují stále se posouvat a zlepšovat. Je pečlivá a svoji práci vždy dotahuje až do konce. Umí výborně vycházet s kolegy, a to jak pracovně, tak lidsky. Je čestná, kamarádská, přímá a vždy jsem se na ní mohl spolehnout. Když dostane příležitost chytit se většího projektu, se kterým se ztotožní, dává mu úplně vše. Dokáže se vcítit do zákazníků a pokud je sama přesvědčená o tom, že dělá práci, která má jasný smysl a cíl, vykouzlí z každého zadání vynikající texty. Umí pracovat s redakčními platformami webů, napsat text na míru, vymyslet ambiciózní kreativní koncept i text k libovolnému online a offline formátu a u toho všeho se ještě dokáže usmívat. Jana je člověk plný energie, kterou neváhá využít pro cokoliv, co ji nadchne. Jsem rád, že jsem s ní mohl přes rok pracovat a pomohla mi rozšířit obzory v tom, jak vnímat svou práci.

Markéta Zvolská, Copywriter ve společnosti Notino – 10.05.2021 08:29

Jana má psaní doslova v krvi. Žádný text pro ni není problém - s přehledem zvládá jak čtivé lifestylové články na firemní blog, tak složitá témata (například ze světa financí). S každým zadáním se popere jako pravý kreativec, přinese vlastní nápad, a zkrátka nepíše jen aby "naplnila normostrany", ale tak, aby text maximálně splnil svůj účel. Perfektní sloh je samozřejmostí, a jak jde o plnění deadlinů - vždy se na Janu můžete spolehnout :)

Květa Felklová, Marketing Specialist ve společnosti VF, a.s. – 10.05.2021 08:28

Jana je velice schopná a šikovná. Dokáže pojmout jakékoliv drobné téma proměnit jej v kauzu. Za tu dobu, kterou jsme spolupracovaly, se velice posunula a naučila se ještě více využít svého kreativního ducha a zasadit ho do pravidel PR. Copywriting má pevně v ruce. V tvorbě textů je velice rychlá, kreativní a přesto precizní.

Event Coordinator & Content Specialist ve společnosti Nakladatelství Host – 10.05.2021 08:27

S Janou jsem měla možnost spolupracovat hned ve 2 různých společnostech – v Ogilvy byla mou kolegyní z vedlejšího týmu, v INSPIRE externí spolupracovnicí. Oceňuji u ní především velkou pečlivost a disciplínu. Vždy plní smluvené deadliny, snaží se o daném tématu/klientovi získat co nejvíce informací, aby mohla co nejlépe přizpůsobit tonalitu komunikace. Copywritingu už se věnuje několik let, během kterých se naučila psát o jakémkoliv tématu od povlečení po garážová vrata.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 450 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 450 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: