Jako copywriterka pracuji od roku 2017. Měla jsem možnost
pracovat jak na straně klienta (OKAY elektro a Jena nábytek), tak v marketingové
agentuře (Ogilvy & Mather Morava), kde jsem měla na starosti převážně PR
články pro českou čokoládovnu Carla. V současnosti jsem na volné noze.

Moji klienti si cení zejména čtivých textů, mé ochoty,
smyslu pro detail, pečlivosti, dobré komunikace a dodržování termínů. Napíšu
texty, které sednou vašim potřebám. 

V jakých tématech se cítím jako doma? Píšu hlavně o bydlení a o zdraví. Bohaté zkušenosti mám ale i v jiných tématech. 

 • Bydlení - jedná
  se o life style (zařizování, nápady a chytrá řešení pro domácnosti, matrace a ložnice, bytové styly a design) a reality.  
 • Zdraví – zdravý domov, zdravý spánek, tradiční čínská medicína,
  barefootové boty a jejich vliv na zdraví člověka. 

Dokážu se naladit na potřeby vaší cílovky,
pomůžu s nápady na obsah, ale hlavně dodám texty, které mají něco navíc. Kvalitním obsahem a čtivými texty si získáte nejen srdce, ale také důvěru svých zákazníků.

Jaké texty vám napíšu?

 • PR články,
 • texty na blog,
 • claimy,
 • popisy produktů,
 • popisy kategorií na
  web,
 • recenze,
 • příspěvky na
  sociální sítě,
 • SEO texty,
 • ale také texty,
  které budete právě potřebovat,
 • korekturuju texty vygenerované AI.

Nebojím se postavit žádné výzvě. Za svoji praxi jsem se naučila psát jak
texty seriozní a odborné, tak články vzletné a osvěžující
. V oblasti copy
jsem zkrátka chameleon. 

S kým jsem spolupracovala?

 • PEXO.cz - články na blog pro e-shop, který se zabývá prodejem kancelářských, výtvarných a školních potřeb.
 • Effectix.com - marketingová agentura, pro kterou tvořím PR a blogové články, textace kategorií na webové stránky.
 • INSPIRE CZ - marketingová agentura, které rovněž dodávám PR a blogové články.
 • Lady Virtual – marketingová agentura, se kterou spolupracuji při psaní PR a blogových článků, ale také na psaní popisků pro e-shopy.
 • Expertia – online reklamní agentura, které dodávám blogové a PR články.
 • In Cerative  - marketingová agentura, pro kterou jsem tvořila PR a blogové texty pro az-pneu.cz.
 • www.covybrat.cz nákupní rádce, recenze, koordinace copywriterů.
 • OKAY s. r. o. články na blog z oblasti elektra.
 • JENA - nábytek blogové články zabývající se designem a nábytkem.
 • a další.
 • Přehled mé kompletní práce najdete v mém portfoliu

Tereza Šťastná, Content Specialist & Media Buyer | effectix.com – 09.10.2023 14:56

S Janou jsem měla možnost spolupracovat z pozice content specialisty v digitální agentuře Effectix. Coby externí copywriterka psala texty pro celou řadu našich klientů. Jako psavce můžu Janu určitě doporučit! Píše čtivé a poutavé texty, z nichž je znát nejen zaujetí tématem, ale také snaha nabídnout čtenářům nějakou přidanou hodnotu a textem je zaujmout, ať už se jedná o lifestylová, nebo i odbornější technická témata. Jana se také nezalekne žádné výzvy, a tak je její tematický záběr opravdu široký. Pokaždé se ale můžete spolehnout na kvalitní práci, jejíž samozřejmostí je i dodržování domluvených termínů a naprostá spolehlivost. I proto spolupráce s naší agenturou funguje už téměř 5 let!

Tatiana Brederová, Content manager Expertia Digital s.r.o., Na volné noze – 11.04.2023 08:57

Jana je maximálně profesionální, spolehlivá a milá copywriterka. Dlouhodobě píše texty pro naši digitální marketingovou agenturu, a to pro různé klienty. Zvládá s přehledem jakékoliv téma, je pečlivá a rozumí online marketingu, takže texty nemusím téměř vůbec (nebo vůbec) upravovat. Spolupráce s Janou je radost :)

Norbert Lapčák – 10.05.2021 08:31

Janča je spolehlivá a pohodová kolegyně, se kterou jsem měl tu čest pracovat. Svou práci odvádí vždy profesionálně a ve vysoké kvalitě. Nechybí ji smysl pro humor, a také opravdový lidský přístup, díky kterému vám dokáže vykouzlit úsměv na tváři a dobrou náladu. Dokáže pracovat plně samostatně, ale zároveň je skvělým týmovým hráčem. Takových lidí je dnes opravdu málo. Je to prostě kolegyně, se kterou by chtěl spolupracovat každý z nás.

Petr Sliž, Copywriter ve společnosti Home Credit ČR a SR – 10.05.2021 08:30

Jana je kreativní duše. Dokáže se na věc podívat osobitým způsobem a přijít s originálním a chytrým řešením. Je pracovitá a hledá si nové výzvy, které ji motivují stále se posouvat a zlepšovat. Je pečlivá a svoji práci vždy dotahuje až do konce. Umí výborně vycházet s kolegy, a to jak pracovně, tak lidsky. Je čestná, kamarádská, přímá a vždy jsem se na ní mohl spolehnout. Když dostane příležitost chytit se většího projektu, se kterým se ztotožní, dává mu úplně vše. Dokáže se vcítit do zákazníků a pokud je sama přesvědčená o tom, že dělá práci, která má jasný smysl a cíl, vykouzlí z každého zadání vynikající texty. Umí pracovat s redakčními platformami webů, napsat text na míru, vymyslet ambiciózní kreativní koncept i text k libovolnému online a offline formátu a u toho všeho se ještě dokáže usmívat. Jana je člověk plný energie, kterou neváhá využít pro cokoliv, co ji nadchne. Jsem rád, že jsem s ní mohl přes rok pracovat a pomohla mi rozšířit obzory v tom, jak vnímat svou práci.

Markéta Zvolská, Copywriter ve společnosti Notino – 10.05.2021 08:29

Jana má psaní doslova v krvi. Žádný text pro ni není problém - s přehledem zvládá jak čtivé lifestylové články na firemní blog, tak složitá témata (například ze světa financí). S každým zadáním se popere jako pravý kreativec, přinese vlastní nápad, a zkrátka nepíše jen aby "naplnila normostrany", ale tak, aby text maximálně splnil svůj účel. Perfektní sloh je samozřejmostí, a jak jde o plnění deadlinů - vždy se na Janu můžete spolehnout :)

Květa Felklová, Marketing Specialist ve společnosti VF, a.s. – 10.05.2021 08:28

Jana je velice schopná a šikovná. Dokáže pojmout jakékoliv drobné téma proměnit jej v kauzu. Za tu dobu, kterou jsme spolupracovaly, se velice posunula a naučila se ještě více využít svého kreativního ducha a zasadit ho do pravidel PR. Copywriting má pevně v ruce. V tvorbě textů je velice rychlá, kreativní a přesto precizní.

Event Coordinator & Content Specialist ve společnosti Nakladatelství Host – 10.05.2021 08:27

S Janou jsem měla možnost spolupracovat hned ve 2 různých společnostech – v Ogilvy byla mou kolegyní z vedlejšího týmu, v INSPIRE externí spolupracovnicí. Oceňuji u ní především velkou pečlivost a disciplínu. Vždy plní smluvené deadliny, snaží se o daném tématu/klientovi získat co nejvíce informací, aby mohla co nejlépe přizpůsobit tonalitu komunikace. Copywritingu už se věnuje několik let, během kterých se naučila psát o jakémkoliv tématu od povlečení po garážová vrata.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 450 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 450 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: