Čtivé a poutavé texty nejsou jen doplňkem vašeho webu, ale udávají mu tón i celkovou atmosféru. Jsou doslova jeho duší. Cílem je především vyvolat v návštěvníkovi příjemný pocit vítanosti, aby se u vás nadšeně zabydlel.

Šikovně poskládaný text nejen ZAUJME, ale doslova rozzáří váš brand. Dokáže vás tak nenuceně PRODAT i bez většího úsilí.

Chcete také své klienty:
Přilákat? 
Pobavit? 
Zadumat? 
Vzdělávat?

Pohostěte je přesně podle jejich gusta. S jedním stačí pohovět s hrnkem čaje u praskajícího ohně, druhý neodolá bujarým oslavám plným smíchu a šampaňského, další touží po neustálém vzrušení z objevování tajných zákoutí vašeho domu.

Pomohu vám vytvořit šťavnaté a osobité texty, které hýří emocemi a na první pohled jednoduše uhranou.
Vystudovala jsem češtinu na UJEP, postupně rozvíjela svou lásku ke psaní, která vygradovala vlastním projektem seberozvojového psaní TO SI PIŠ, a to už byl ke copywritingu jen krůček. Nyní nadšeně vtisknu tvář každé značce, která chápe, jak velkou roli pro ni texty hrají.

Mezi mé klienty patří:
Kärcher, Modio, Česko-vietnamský vzdělávací institut z.s., ibydleni.cz, men.cz, Cestolino, atd. Specializuji se především na módu, kosmetiku, zdravý životní styl, EKO šetrnou domácnost, bydlení, marketing, vzdělávací a seberozvojovou tematiku, cestování, ale stejně tak se ráda zhostím jiného zajímavého tématu. Proto…

Pokud potřebujete:
  • lákavé texty (web, letáky, brožury, e-booky, marketingové i FB kampaně)
  • hodnotné blogové články
  • úderné popisy (produktové, SEO)
  • čtivý newsletter či příspěvky na sociální sítě 
Jsem tu pro vás. Vaše suroviny, můj tajný recept.

Napište mi a společnými silami proměníme i váš projekt v mistrovské dílo.


Jan Páv, 16.02.2023 11:02

S Denisou jsme spolupracovali jednorázově na projektu Třemošenská uzenina. S výstupy jsem byl velmi spokojen, zadání splnila, ušetřila mi čas a komunikace byla naprosto v pořádku, proto se nebráním i další spolupráci.

Lucie Horská, content manager – 06.02.2023 11:46

Spolupráce s Denisou byla výborná. I když termín odevzdání hotových textů byl doslova šibeniční, nezalekla se toho a do spolupráce šla. Texty odevzdala nejen včas, ale hlavně v dobré kvalitě. Držela se zadání, kdy texty obsahově zapadaly do konceptu připravovaného projektu, což jsem velmi ocenila. Ještě jednou děkuji za spolupráci a těším se na další možné projekty, které spolu budeme moci realizovat.

Dagmar Lambertová, Specialist for Sales On-line Channels – 04.08.2022 15:47

Denisa pro náš oficiální web Kärcher Česká republika vytvořila několik nových produktových popisků. Popisky jsou srozumitelné, čtivé a poutavé. Věřím, že tyto texty si návštěvníci webu přečtou až dokonce. Spolupráce probíhala bez problémů, stačilo si sladit zadání a popisky se jen sypaly. Kromě kvality oceňuji i rychlost. Určitě jejích služeb ještě v budoucnu využijeme.

Dagmar Veverková – 16.02.2022 14:41

S Denisou spolupracuji již delší dobu na dvou různých projektech. Její texty jsou hravé, originální a čtivé. Vždy dodržuje termíny, je komunikativní, rychle a přesně chápe zadání. Spolupráci s ní tedy mohu vřele doporučit.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 450 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 450 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: