Čtivé a poutavé texty nejsou jen doplňkem vašeho webu, ale udávají mu tón i celkovou atmosféru. Jsou doslova jeho duší. Cílem je především vyvolat v návštěvníkovi příjemný pocit vítanosti, aby se u vás nadšeně zabydlel.

Šikovně poskládaný text nejen ZAUJME, ale doslova rozzáří váš brand. Dokáže vás tak nenuceně PRODAT i bez většího úsilí.

Chcete také své klienty:
Přilákat? 
Pobavit? 
Zadumat? 
Vzdělávat?

Pohostěte je přesně podle jejich gusta. S jedním stačí pohovět s hrnkem čaje u praskajícího ohně, druhý neodolá bujarým oslavám plným smíchu a šampaňského, další touží po neustálém vzrušení z objevování tajných zákoutí vašeho domu.

Pomohu vám vytvořit šťavnaté a osobité texty, které hýří emocemi a na první pohled jednoduše uhranou.
Vystudovala jsem češtinu na UJEP, postupně rozvíjela svou lásku ke psaní, která vygradovala vlastním projektem seberozvojového psaní TO SI PIŠ, a to už byl ke copywritingu jen krůček. Nyní nadšeně vtisknu tvář každé značce, která chápe, jak velkou roli pro ni texty hrají.

Mezi mé klienty patří:
Kärcher, Modio, Centrum Libora Činky, Česko-vietnamský vzdělávací institut z.s., ibydleni.cz, men.cz, Cestolino, atd. Specializuji se především na módu, kosmetiku, zdravý životní styl, EKO domácnost, bydlení, byznys, vzdělávací a seberozvojovou tematiku, cestování, ale stejně tak se ráda zhostím jiného zajímavého tématu. Proto…

Pokud potřebujete:
  • lákavé texty (web, letáky, brožury, e-booky, marketingové i FB kampaně)
  • hodnotné blogové články
  • úderné popisy (produktové, SEO)
  • čtivý newsletter či příspěvky na sociální sítě 
Jsem tu pro vás. Vaše suroviny, můj tajný recept.

Napište mi a společnými silami proměníme i váš projekt v mistrovské dílo.


Dana Činková, Centrum Libora Činky – 04.10.2023 13:11

S Denisou jsme začali spolupracovat asi před 4 měsíci. Počátky byli rozpačité, ale ze zkušenosti vím, že člověk nesmí chtít vše hned. Poskytli jsme Denise co nejvíce zdrojů, aby dokázala rychleji pochopit naše myšlení. Jsem ráda, že to Denisa vydržela a my taky ;) . Nyní už se vše otočilo a Denisa píše v souladu s námi, s našimi potřebami a s ohledem na cílovou skupinu. Co říct na závěr? Pokud hledáte kvalitní copywriterku, tak v Denise ji určitě najdete.

Mgr. Miroslav Tichý – 02.05.2023 21:11

Spolupráci s Denisou Bikárovou můžeme doporučit. Kvalitní práci dodala v krátkém termínu, jak slíbila. Texty a její styl se nám velmi líbí. Těšíme se na další spolupráci.

Jan Drahoš – 13.04.2023 15:50

Děkuji za profesionální a bezproblémové jednání s paní Bikárovou. Od domluvy přes zasmluvnění, až po odvedenou práci vše proběhlo s naprostou spokojeností. Spokojeností, která vyústila v dlouhodobou spolupráci, která je pro obě strany obrovským přínosem. Za Zítřek Media s.r.o. se těšíme na dlouhé měsíce spolupráce.

Kristýna Kohoutová, šéfredaktorka – 27.03.2023 14:02

Paní Bikárová je součástí redakce našich online magazínů iBydlení.cz a men.cz. Spolupráce s ní je rychlá, spolehlivá a bezproblémová. Doporučuji.

Jan Páv, [email protected]16.02.2023 11:02

S Denisou jsme spolupracovali jednorázově na projektu Třemošenská uzenina. S výstupy jsem byl velmi spokojen, zadání splnila, ušetřila mi čas a komunikace byla naprosto v pořádku, proto se nebráním i další spolupráci.

Lucie Horská, content manager – 06.02.2023 11:46

Spolupráce s Denisou byla výborná. I když termín odevzdání hotových textů byl doslova šibeniční, nezalekla se toho a do spolupráce šla. Texty odevzdala nejen včas, ale hlavně v dobré kvalitě. Držela se zadání, kdy texty obsahově zapadaly do konceptu připravovaného projektu, což jsem velmi ocenila. Ještě jednou děkuji za spolupráci a těším se na další možné projekty, které spolu budeme moci realizovat.

Dagmar Lambertová, Specialist for Sales On-line Channels – 04.08.2022 15:47

Denisa pro náš oficiální web Kärcher Česká republika vytvořila několik nových produktových popisků. Popisky jsou srozumitelné, čtivé a poutavé. Věřím, že tyto texty si návštěvníci webu přečtou až dokonce. Spolupráce probíhala bez problémů, stačilo si sladit zadání a popisky se jen sypaly. Kromě kvality oceňuji i rychlost. Určitě jejích služeb ještě v budoucnu využijeme.

Dagmar Veverková – 16.02.2022 14:41

S Denisou spolupracuji již delší dobu na dvou různých projektech. Její texty jsou hravé, originální a čtivé. Vždy dodržuje termíny, je komunikativní, rychle a přesně chápe zadání. Spolupráci s ní tedy mohu vřele doporučit.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 450 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 450 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: