Zdravím Vás, 

 obchodní texty - to je moje zaměření. 

Umím prodávat. Jde mi to, baví mě to, vydělávám - proto se každoročně vracím na vánoční trhy, abych nabouchal pořádný kačky. Na rozdíl od chlapců a děvčat, co reálného zákazníka v životě neviděli, neví, co to znamená prodat vlastní zboží - já to znám. Z mnoha pozic, zpoza pultů různých sortimentů, umístěných v různých lokalitách. A jak každý podnikatel ví - primární je prodej, vše ostatní je podružné. 

Umím psát. Jsem novinář nejen VŠ vzděláním, ale i praxí. K dobru mám Mgr. psychologie, díky čemuž přesně vím, jak čtenáře ponouknout žádaným směrem. A na požadavek Vám napíšu cokoliv od obchodního dopisu přes texty e-shopu a odborné analýzy až po žvásty, jež unudí ouřadu z dozorčího orgánu, jehož pozornosti chcete uniknout. 

Umím SEO. Nikoliv opakovat do zblbnutí klíčové slovo, ale skutečnou optimalizaci pro vyhledávače v tzv. on-page verzi. Tedy na požadavek Vám nastrukturuji - klidně i v CMS sám vyplním - všechna kritická místa správnými obraty tak, abyste dalece předběhli konkurenci.

Spokojené klienty najdete na danielberanek.cz/reference

Těším se na spolupráci, Dan Beránek 

PS: cena se dá optimalizovat přepočtem přes hodinovku

british-studies.cz – 03.10.2017 14:43

Daniel je jeden z mála freelancerů, se kterými se mi pracuje dobře a rychle. Ptá se na správné otázky, opravdu poslouchá a u práce přemýšlí, nic mu není třeba říkat dvakrát. Určitě jeho služeb nevyužíváme naposledy.

Anna Kovárová – 03.10.2017 14:42

Spolupráci s Danielem hodnotím velmi kladně a s jeho prací jsme vždy nadmíru spokojeni. Pro náš firemní blog ShopSys pravidelně zpracovává novinky z e-commerce a jeho výběr toho nejlepšího za uplynulý měsíc je vždy bohatý a zajímavý. Články dodává vždy v předem domluveném termínu a při jakékoliv komunikaci je jeho odpověď vždy pohotová a vstřícná, čehož si moc cením. Jako copywritera mohu jedině doporučit, odvádí kvalitní práci :-)

Ing. Rudolf Saiss – 03.10.2017 14:42

Daniel pracuje pro naši reklamní společnost na subdodávkách pro zakázky našich klientů, jsme s ním dlouhodobě spokojeni po všech stránkách.

Hynek Obořil – 03.10.2017 14:42

Pan Beránek odvádí profesionální práci, na které oceňujeme jeho nadhled, se kterým řeší zadané téma. Spolupracujeme na více projektech a toto portfolio se dále rozrůstá. Jeho služby můžeme vřele doporučit.

Radek Szurman – 03.10.2017 14:41

Vaše práce je skvělá, budeme rádi za dlouhodobou spolupráci. Články jsou jako vždy skvělé a profesionální.

Mgr. Tomáš Paulík – 03.10.2017 14:41

Spolupráci na textech s panem Beránkem rozhodně doporučuji. Jeho odbornost a přístup jsou vysoce nadstandardní.

Roman Kümmel – 03.10.2017 14:40

S prací pana Beránka jsem spokojen, je spolehlivý a ve své práci precizní. Mám ze spolupráce s ním dobrý pocit a nebál bych se ho proto tímto doporučit ke spolupráci i komukoliv dalšímu.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 1000 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 1000 Kč / 1NS.