Překlady, texty a PR v češtině, slovenštině a angličtině

Kdo jsem a čemu se věnuji

Již od roku 2004 pomáhám českým, slovenským a dalším zahraničním společnostem i drobným podnikatelům psát jejich firemní/produktové texty a/nebo je lokalizovat do češtiny, slovenštiny a angličtiny, oživit obsah webových stránek, tvořit a distribuovat tiskové zprávy, zpracovávat monitoring médií, připravovat uživatelsky přívětivou dokumentaci pro softwarová řešení či video titulky v libovolném z uvedených jazyků.

Celý životopis naleznete na mém LinkedIn profilu. Než se na mě obrátíte, přečtěte si prosím pozorně Obchodní podmínky.

Překladatelské služby

► Obousměrné profesionální překlady a korektury češtiny, slovenštiny a angličtiny – Český rodilý mluvčí, certifikovaná úroveň C2 ve slovenštině/angličtině. Neposkytuji tlumočení ani soudně ověřené překlady. Ke korektuře nepřijímám strojově přeložené texty (nutná je objednávka překladu). Občas pracuji i pro zavedené překladatelské agentury.
► Jednosměrné překlady neodborného textu z libovolného jiného jazyka do češtiny, slovenštiny a angličtiny. Neposkytuji tlumočení ani soudně ověřené překlady.

Marketingové služby

► Firemní/produktové texty v češtině, slovenštině a angličtině – Články, blogy, aktuality, newslettery, popisy produktů a služeb, případové studie, webové texty, scénáře mluveného slova v prezentačních videích apod. Možnost zakomponování klíčových slov a zpětných odkazů do textu pro lepší podporu SEO. Občas pracuji i pro zavedené marketingové agentury a webová studia.
► Správa webového obsahu – Udržování aktuálního obsahu ve svěřené kategorii vašeho webu prostřednictvím systému pro správu obsahu (např. Joomla, WordPress, Drupal, Kentico...).
► Uživatelská dokumentace k softwaru v češtině, slovenštině a angličtině – Vytváření, publikování a revize/aktualizace uživatelské (ne technické) dokumentace (článků znalostní báze) včetně statických/animovaných ilustrací.
► Přepis hlasových nahrávek a video titulky v češtině, slovenštině a angličtině.

PR služby

► Servis tiskových zpráv – Příprava a distribuce tiskových zpráv a PR článků do relevantních českých a slovenských médií. Kontakty na novináře (medialisty) si buduji a aktualizuji dlouhodobě. Služba nezahrnuje záruku mediálního pokrytí. Občas pracuji i pro zavedené PR agentury.
► Monitoring médií – Monitoring všech základních typů českých a slovenských médií (web, tisk, TV, rádio) včetně digitální kopie článků (JPEG, PDF), pro ostatní státy pouze webový monitoring.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 435 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 435 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: