Marketingové texty, překlady
a public relations
LukasBena.cz

Kdo jsem

Od roku 2004 pomáhám firmám tvořit a průběžně vylepšovat jejich marketingový obsah, lokalizovat texty nebo šířit informace o nových produktech a službách do českých a slovenských médií. Životopis naleznete na mém LinkedIn profiluObchodní podmínky a podepsané ukázky článků jsou k nahlédnutí v češtiněslovenštině a angličtině.

Externí služby

► Marketingové texty v češtině, slovenštině a angličtině – prodejně orientované články, blogy, oficiální prohlášení, popisy produktů a služeb, případové studie, medailonky, webové texty, články znalostní báze apod. (pouze konvenční texty pro firemní potřeby)
► Obousměrné překlady a korektury v češtině, slovenštině a angličtině – český rodilý mluvčí, certifikovaná úroveň C2 ve slovenštině/angličtině (neposkytuji tlumočení ani soudní překlady)
► Jednosměrné překlady z libovolného slovanského jazyka (polština, ruština, ukrajinština, slovinština...) do češtiny, slovenštiny a angličtiny (neposkytuji tlumočení ani soudní překlady)
► Public relations (PR) – příprava a distribuce tiskových zpráv a PR článků do relevantních českých a slovenských médií, prodej medialistů (mám dlouholetou agenturní praxi pro světové značky, neposkytuji event management)
► Monitoring médií – pravidelný či ad-hoc monitoring všech základních typů českých a slovenských médií (web, tisk, TV, rádio) včetně fotografií článků, pro ostatní zahraniční média pouze webový monitoring
► Obsahová podpora SEO – citlivé zakomponování vámi zvolených klíčových slov a zpětných odkazů do textu, pravidelné publikování nového obsahu na vašem firemním webu (neposkytuji analýzu klíčových slov)

Odborné kurzy a certifikáty

► Odborný kurz "SEO a analýza klíčových slov" (H1.cz, 2017)
► Bakalářský diplom "Studium humanitní vzdělanosti" (Fakulta humanitních studií UK v Praze, 2016)
► Bakalářská práce "Oběh českých a uherských zlatých mincí..." (Fakulta humanitních studií UK v Praze, 2016)
► Odborný kurz "Projektové myšlení v prostředí Easy Project" (SHINE, 2016)
► Certifikát "Potvrzení o znalosti anglického jazyka na úrovni C2" (TrackTest, 2016)
► Certifikát "Potvrzení výsledku v horních 2 procentech celkové populace ve schváleném testu inteligence" (Mensa České republiky, 2015)
► Odborný kurz "Online copywriting" (H1.cz, 2014)
► Odborný kurz "Google Analytics II." (H1.cz, 2014)
► Odborný kurz "Překlad odborné knihy v angličtině" (Fakulta humanitních studií UK v Praze, 2014)
► Odborný kurz "Google Analytics I." (Dobrý web, 2012)
► Odborný kurz "Twitter pro firmy a firemní komunikaci" (Dobrý web, 2012)
► Odborný kurz "Lekce z reklamy a public relations" (Vyšší odborná škola publicistiky v Praze, 2006)

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 435 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 435 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: