Překlady & copywriting v angličtině, češtině a slovenštině + tiskové zprávy, monitoring médií, dokumentace

Kdo jsem

Od roku 2004 pomáhám českým, slovenským a dalším zahraničním společnostem psát jejich firemní/produktové texty a/nebo je lokalizovat do angličtiny, češtiny a slovenštiny, vytvářet a distribuovat tiskové zprávy, zpracovávat monitoring médií či připravovat uživatelskou dokumentaci k softwarovým řešením. Celý životopis naleznete na mém LinkedIn profiluUkázky práce, obchodní podmínky a další informace naleznete na mém webu.

Externí služby

► Obousměrné překlady a korektury angličtiny, češtiny a slovenštiny – Český rodilý mluvčí, certifikovaná úroveň C2 v angličtině/slovenštině. Neposkytuji tlumočení ani soudně ověřené překlady. Ke korektuře nepřijímám strojově přeložené texty (nutná je objednávka překladu).
► Copywriting v angličtině, češtině a slovenštině – Originální texty pro firemní potřeby, např. prodejně orientované články, blogy, oficiální prohlášení, popisy produktů a služeb, případové studie, medailonky, webové texty apod. Možnost zakomponování klíčových slov a zpětných odkazů do textu či pravidelného publikování nového obsahu na vašem firemním webu. Dále nabízím přepis zvukových nahrávek či video titulky v libovolném z uvedených jazyků.
► Tiskové zprávy a distribuce – Příprava a distribuce tiskových zpráv a PR článků do relevantních českých a slovenských médií. Kontakty na novináře mám již vytvořené. Neposkytuji garanci mediálních výstupů.
► Monitoring médií – Pravidelný či ad-hoc monitoring všech základních typů českých a slovenských médií (web, tisk, TV, rádio) včetně fotografií článků, pro jiné státy pouze webový monitoring.
► Uživatelská dokumentace k softwaru v angličtině, češtině a slovenštině – Vytváření, publikování a revize/aktualizace uživatelské (ne technické) dokumentace (článků znalostní báze) včetně statických/animovaných ilustrací.
► Jednosměrné překlady z libovolného slovanského jazyka do angličtiny, češtiny a slovenštiny. Neposkytuji tlumočení ani soudně ověřené překlady.

Odborné kurzy a certifikáty

► Odborný kurz "SEO a analýza klíčových slov" (H1.cz, 2017)
► Bakalářský diplom "Studium humanitní vzdělanosti" (Fakulta humanitních studií UK v Praze, 2016)
► Bakalářská práce "Oběh českých a uherských zlatých mincí..." (Fakulta humanitních studií UK v Praze, 2016)
► Odborný kurz "Projektové myšlení v prostředí Easy Project" (SHINE, 2016)
► Certifikát "Potvrzení o znalosti anglického jazyka na úrovni C2" (TrackTest, 2016)
► Certifikát "Potvrzení výsledku v horních 2 procentech celkové populace ve schváleném testu inteligence" (Mensa České republiky, 2015)
► Odborný kurz "Online copywriting" (H1.cz, 2014)
► Odborný kurz "Google Analytics II." (H1.cz, 2014)
► Odborný kurz "Překlad odborné knihy v angličtině" (Fakulta humanitních studií UK v Praze, 2014)
► Odborný kurz "Google Analytics I." (Dobrý web, 2012)
► Odborný kurz "Twitter pro firmy a firemní komunikaci" (Dobrý web, 2012)
► Odborný kurz "Lekce z reklamy a public relations" (Vyšší odborná škola publicistiky v Praze, 2006)

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 435 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 435 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: