Jsem copywriter, co toho umí fakt hodně.

Píšu texty, které pochopí i vaše babička. Vím, co lidé na internetu hledají, a umím zařídit, aby to našli právě u vás. Rozumím UX a SEO, tykám si s kodéry i programátory, a když na to přijde, zvládnu sama nakódovat newsletter i celou landing page.

No jak říkám. Umím toho fakt hodně.


Co pro vás napíšu?

Píšu pro zavedené společnosti, start-upy i malé rodinné firmy. Nejlíp mě využijete na otextování celého webu, návrh kompletní obsahové strategie nebo na pomoc s budováním brandu. Ráda pro vás ale napíšu i klasické články, newslettery nebo texty na sociální sítě. 

Zajímá vás, jak píšu? V poslední době jsem textovala například web TALK TVSRM CLOUDSUD4DPinto Grando nebo třeba web mého kolegy-freelancera Mirka Rohlíčka. Podívat se můžete i na to, co na mou práci říkají mí dosavadní klienti.


Co mám za sebou?

15 let praxe. Prošla jsem Českým rozhlasem, Seznamem i on-line novinami, textovala weby, psala pro marketingovou agenturu, vedla projekty a spravovala desítky firemních blogů. Dnes píšu a radím start-upům a středně velkým firmám. Jak dělat obsah, jak na web dostat ty pravé lidi a jak je přesvědčit, aby se chtěli vracet. (Taky mám magisterský titul v oboru, ale nikomu to neříkejte, lidi by se smáli.)


Chcete taky super texty? Nebo třeba „jen“ zkonzultovat, co by vám a vašemu podnikání momentálně prospělo nejvíc? Napište mi, ráda s vámi proberu vše, co vás zajímá :-) 

Bc. Anna Bartošová – 04.08.2021 09:38

"S Bětkou jsem začala spolupracovat nedávno. V příjemném telefonickém rozhovoru, kdy jsem mohla vyjádřit své potřeby, představy, požadavky bylo cítit, že Bětka se umí empaticky nacítit na daný projekt, čemu pak odpovídaly i skvělé texty dodané včas. Výborná komunikace, skvělé texty, empatie, vstřícnost, ochota, včasnost je to, kvůli čemu Bětku velice doporučuji a sama opětovně využiji její služby."

Robert Kopl – 29.04.2021 13:35

Od počátku projektu sním o profesionálovi, který by vběhl do kanceláře, ukázal nám chyby, navrhnul řešení a udělal, co je třeba k úspěchu projektu. Vylámalo si na nás zuby několik specialistů. Ale Alžběta je jiná. Alžběta je první profík, který udělal 2 věci. Pochválila nás za nápad a za dosavadní práce. Pak zahájila radikální změny, které se okamžitě setkaly s úspěchem. Překopala nám celý projekt! A to se dnes jen tak nevidí.

Jakub Rejžek – 21.04.2021 19:26

Alžběta píše čtivě, se znalostí věci, zná se k termínům a vůbec zná svoji práci dobře. Ale objednávejte texty jinde, protože pokud ji budete zásobovat, tak nebude mít čas na práci pro nás ????

Michaela Matanelli – 21.04.2021 19:25

Bětka je velmi šikovná copywriterka. Rychle pochopí problematiku, nacítí se na byznys klienta a připraví bezkonkurenční a uživatelsky čtivé články. Je pečlivá, samostatná a práci si dokáže zorganizovat. S Bětkou je fajn spolupráce.

Sandra Tilkeridisová – 21.04.2021 19:24

Bětku můžu bez váhání doporučit. Její texty vždy předčí má očekávání jak kvalitou, tak rychlostí dodání. Zvládá se poprat i s komplikovanými technickými tématy a podat je čtivým a srozumitelným způsobem. Profesionál na svém místě.

Michal Kolíšek – 21.04.2021 19:24

S Bětkou pracujeme pravidelně. Jeden z mála lidí, kteří umí myslet samostatně, dokáže díky bohatým zkušenostem (které stále rostou v různých oblastech) přinášet vlastní nápady a pohled na věc nezkreslený tunelovým viděním jenom svojí profese, což u řady dalších bohužel vidíme. Zneužíváme ji pravidelně jak na oblasti copywritingu, tak na tvorbu nápadů, které dokážou zasáhnout cílového zákazníka.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 1000 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 1000 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: