Srdečně Vás vítám na mém profilu :-)
Mé jméno je Monika a již více než čtyři roky se věnuji copywritingu na "plný úvazek". Díky svému studiu českého jazyka a literatury na Univerzitě Palackého v Olomouci mohu ve svých textech nabídnout nejen kvalitní obsah, ale také precizní pravopis a stylistickou úpravu. 
V rámci zkvalitňování svých služeb jsem také absolvovala kurz SEO copywritingu a kurz Marketingové strategie pro sociální sítě.
Řádná fakturace je samozřejmostí!

Jaké služby poskytuji?
  • Vytvořím články na základě Vašich požadavků a na míru Vašemu blogu. 
  • Napíšu obecnou recenzi zahrnující veškeré informace a obecné zhodnocení či srovnání produktu. 
  • Vytvořím kladnou recenzi přímo na míru Vašemu produktu. 
  • Nabízím pravopisné a stylistické korektury Vašich textů. 
  • Na požádání k článkům dohledám také vhodné obrázky z volně dostupných fotobank. 
  • Nabízím také další služby spojené s přípravou článku - zajistím ANALÝZU KLÍČOVÝCH SLOV, které zakomponuji do hotového článku; případně lze do textu zařadit klíčová slova, která mi dodáte sami. 
  • Na Vaši žádost sepíšu články tak, aby byly optimalizované pro vyhledávače - nejhledanější fráze jako podnadpisy, klíčová slova, krátké odstavce bez opakování slov; možno dodat také meta popisek a klíčová slova pro WordPress
  • Zajistím funkční zpětné odkazy (ceny této služby na vyžádání)
  • V případě zájmu do článku zakomponuji Vaše zpětné odkazy nebo interní odkazy Vašeho webu
  • Možnost GUESTBLOGGINGU - článek s vašimi zpětnými odkazy, PR článek a podobně nahraji na jeden z webů z mé nabídky (bydlení, ženský magazín, apod.)
Rádi byste si ověřili, že je můj způsob psaní to pravé pro Váš web? Pojďte se podívat na následující ukázky mých textů! Neváhejte mě kontaktovat, pokud jste zde nenašli svá témata - na internetu kolují doslova stovky mých článků a věřím, že Vám mohu poskytnout také ukázky z Vašeho oboru. Můžete také navštívit mé osobní stránky, kde v sekci PORTFOLIO naleznete mnohem více textů.

Ukázky předchozí práce

Vedení internetového magazínu Nebydliblbe.cz - psaní obsahových článků, komunikace s dalšími copywritery, nahrávání článků na web (včetně fotografií z fotobanky), plánování témat, vyhledávání klíčových slov, orientace na SEO

Spolupráce s magazínem MilujemeFitness.cz - tvorba recenzí, testování produktů a psaní srovnávacích a affiliate článků.

Spolupráce s e-shopem Hubeni-skudcu.cz - blogové příspěvky s odbornou tematikou.

Spolupráce s 4health.cz - články s odbornou tematikou i klasické obsahové články, zaměřeno na afilliate a SEO, komponování klíčových slov

Spolupráce s pestitelka.cz - blogové příspěvky s odbornou tématikou

Spolupráce s nákupním portálem Kombo.cz - vypracování recenzí na základě reálného testování produktů, nebo tipy "jak vybrat" (ghostwriting - články nahrávané na web adminem)

Spolupráce s Rostlinky.cz - blogové příspěvky s odbornou tématikou

Šéfredaktor pro web s recenzemi Compari.cz - editace článků, SEO, komunikace s copywritery, psaní recenzí a další

Spolupráce s webem mini-kurzy.cz - série článků o CBD a konopí (zaměřeno na zvýšení návštěvnosti webu, analýza KW, podklady pro affiliate)

Spolupráce s ReKnihy.cz - krátké žebříčky nejlepších knih (ghostwriting)

Spolupráce se SportovniElegance.cz - obsahové články

Spolupráce s Kuponer.cz - dlouhé popisky pro cashbackový portál, které mají zvýšit návštěvnost webu

Spolupráce s Designovymasiv.cz - blogové obsahové články pro zvýšení návštěvnosti webu
Pokud se Vám moje práce líbí, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu [email protected].
Věřím, že budete nadmíru spokojeni, a budu se těšit na spolupráci!
Monika

NebydliBlbě.cz – 11.01.2023 13:46

Nejen psaní zajímavých článků, ale i celková správa webu není problém. Mockrát děkuji za odvedenou práci a doporučuji!

Jan – 08.01.2022 11:52

S Monikou spolupracuji již delší dobu na různých projektech. Píše rychle, spolehlivě, dodržuje termíny. Texty jsou vždy originální a čtivé, nemám k nim jedinou výtku. Pokud hledáte schopného copywritera na úrovni, Moniku rozhodně doporučuji!

Jarda Pajskr – 08.04.2021 11:22

Monika píše velice čtivým způsobem. Píše rychle a je vidět, že píše ráda. Má přehled v mnoha oborech a kde nemá přehled, tam si umí dohledat informace. Určitě ji mohu doporučit.

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 350 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 350 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: