Hledáte texty, které vám prokazatelně zvýší tržby? Pak jste tady správně. 

Pojďme společně rozjet váš nový projekt nebo zlepšit ten stávající. Se mnou dáte textům drive, který vám celkově pomůže vyniknout v komunikaci a zároveň zvýší vaše tržby. Zavolejte mi telefon 720 770 217 nebo mi napište na e-mail [email protected]

Spolupráce se mnou se vám vyplatí

S čím vám rád pomůžu? 

 • otextuju webovky
 • napíšu čtivé newslettery a naplánuju e-mailing
 • připravím obsah na blogy
 • postarám se o sociální sítě
 • natextuju brožury nebo e-booky
 • připravím popisy produktů s ohledem na SEO
 • napíšu PR články
 • udělám detailní recenze a srovnání 
 • Vytvořím kreativně a úderné slogany
 • Nastavím tone-of-voice se kterým vyniknete
 • Natextuju přívětivě aplikace
 • Připravím úderné slogany a texty na billboardy a citylighty
 • Konzultace a školení k textům, obsahu webu, správě sociálních sítích a podobně

Co by vás mohlo zajímat... 

Za celkovou cenu 900 Kč za NS / hodinu máte kompletní servis:

 • vyhledání obrázků z bezplatných fotobank
 • práce s klíčovými slovy
 • vytvoření metadat (snippet)
 • menší úpravy a doplnění na základě vaší revize
 • publikování na vašem webu

Pojďme společně naplnit vaše vize a oslovit zákazníky.

Jiří Krejčík, JIRKONT s.r.o. – 22.02.2023 18:43

Pan Michal Černý je skvělý copywriter, s nímž spolupracujete od roku 2021. Má skvělou schopnost psát kvalitní články pro naše klienty, kteří působí ve stavebnictví, prodávají kancelářské produkty nebo produkty pro vybavení dílen. Zadání jsou vždy pečlivě vypracována a dodána v termínu. Pan Černý je také velmi komunikativní a vždy se doptává na detaily. Určitě bych ho doporučil jako skvělého copywritera pro jakýkoli projekt.

David Kolínský, CEO, RunaProjekt.cz – 28.09.2022 10:14

Od pana Černého jsem si nechal vyhotovit kompletní text pro můj nový web. Ujal se toho zodpovědně a profesionálně. S textem jsem byl velmi spokojený, jelikož dokázal mé myšlenky zformulovat do textů, které zaujmou. Mé odvětví je dopravní inženýrství, které není nijak rozšířené mezi laiky. Pan Černý se však díky dobrým otázkám dokázal vcítit do dané problematiky. Pomohl mi i s úpravou/doladěním článků na web. Na základě mé zkušenosti mohu pana Černého doporučit.

Ladislav Žatečka, Marketing manager, NutritionPro – 20.06.2022 16:35

Spolupráce s Michalem Černým byla kvalitní. Michal připravil přehledný content plán, který následně podle domluvy realizoval. Články zpracovával dle zadání a vždy rychle zapracoval naše požadavky. Pokud hledáte člověka, který vám pomůže s články na váš blog, obraťte se na něj.

Stanislav Batěk, jednatel společnosti Automotive Interims s.r.o. – 06.01.2022 11:42

Spolupráce s Michalem Černým byla plná inspirace a praktických rad. Není to člověk, který Vám odsouhlasí každý Váš požadavek, ale společnou diskusí dospějete k odpovědi, zda existuje jiné řešení, které je třeba levnější a lépe splňuje Vaši potřebu. Děkuji za profesionální přístup.

Natálie Wilková, marketingová specialistka, REAL SPEKTRUM, a.s. – 09.12.2021 13:23

Spolupráce s panem Michalem Černým probíhá nad očekávání. Napsal pro naši firmu již několik článků a textů z oblasti realit. Všechny byly čtivé a dodané v termínu. Určitě mohu spolupráci panem Černým vřele doporučit.

Dušan Souček – 18.07.2021 18:04

Potřeboval jsem zkušeného copywritera, který by psal recenze nástrojů na online marketing, které publikujeme na mém webu dusansoucek.cz (odkaz pokud to půjde). A potřeboval jsem aby to byl schopný dělat samostatně podle zadání. Také jsem potřeboval, aby dotyčný měl pokročilejší znalosti v SEO a dokázal psát čtivé texty pro lidi, ale i pro vyhledávače. Michal pro nás píše cca 3 články měsíčně a jakmile to ekonomická situace projektu dovolí, tak určitě navýšíme počet článků. Za necelé 3 měsíce spolupráce se nám podařilo zvednout návštěnost z organiku o 59 %. A to je kůůůl. ;-) Oceňuji profesionalitu a zkušenosti. Michal plní termíny a je schopný pracovat samostatně. Pokud hledáte zkušeného copywritera na psaní recenzí v technické oblasti, tak můžu Michala určitě doporučit. Dušan Souček online podnikatel

Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 799 Kč / 1NS.
Vložení poptávky je zdarma. Při uložení poptávky se Vám automaticky vytvoří účet v systému. Účet není nijak zpoplatněn, slouží jen pro lepší evidenci a komunikaci ohledně poptávky. Odesláním poptávky souhlasíte s cenovým ohodnocením copywritera dle jeho aktuálního nastavení 799 Kč / 1NS.
 

Mohl by Vás zaujmout: